TOPlist

Diskuze

Napište redakci Žena-in.cz

Chcete nám něco napsat? Je potřeba nás na něco upozornit?

Můžete nám napsat na e-mail redakce@zena-in.cz nebo do této diskuse. Těšíme se na vaše nápady, připomínky, kritiku i chválu.

Reklama

Komentáře

krokodylice

Dobrý den!

Mám konkrétní prosbu o zásah. Nebylo by možné obnovit u vzkazů zprávu do mailu? Dříve to fungovalo tak, že pokud mi přišel vzkaz, dostala jsem v mailu informaci, že mám vzkaz na Vašich stránkách. 

Hanuša

Myslím, že je lepší, když přijdeš sem, podíváš se, jestli náhodou nemáš vzkaz, přitom si trochu zaklikáš a všichni budou spokojení. sml37.gif

krokodylice

Dobrý den!

Obracím se na redakci s prosbou. Nepíši útočně, snad si tedy odpověď zasloužím. Nebylo by možné napsat článek, ve kterém bude shrnuto, jaké změny se na těchto stránkách ještě připravují. V těchto diskuzích diskuzích se těžko hledá odpověď a proto se ptáme stále na stejné věci.

Při vyhledávání v článcích podle textu jsem se dočetla, že hry připravíte do konce listopadu. Od včerejší reakce na svůj komentář v jedné soutěži vím, že piškvorky jste odsunuli na neurčito a že je mezi hrami marně vyhlížím. Mezi komentáři v jiné diskuzi prý někdo našel informaci od Lukáše Čejky ze 14.1., že lodě a piškvorky se nepřipravují. Přestože jsem se snažila hledat, takový komentář jsem neobjevila.

Nešlo by to tedy shrnout odpovědi na dotazy do jednoho článku - např. "Stav změn v nové verzi" do pár bodů - kdy a jestli bude 

- stažení fotografií

- zobrazení aktivních kamarádek v profilu

- náhled na vlastní komentáře v diskuzích a k nim připojené odpovědi

- ještě někdy v historii lodě a piškvorky (např. u mne byly piškvorky prvním důvodem, proč jsem na tyto stránky přišla a nejsem jedná, kdo pořád doufá, že se vrátí) 

K této aktivitě mě přiměla krátkodobá (doufám) zdravotní indispozice a několikadenní dostatek volného času.

Děkuji za odpověď. Věřím, že na nějaký takový článek dojde.

Vendula Kubalíková

Dobrý den,

děkuji za dotazy. Článek nechystáme, protože všechny dotazy, které zde píšete, se týkají velmi omezené skupiny tazatelek.

Velmi ráda bych vám dala jasnou odpověď, ale jak jsem psala už níže do jiného komentáře, konkrétní datum neznám. Nejsem IT a ani ten nedokáže přesně určit časovou náročnost zapracování nové funkcionality. Navíc všechny tyto věci děláme po kouskách tak, abychom neohrozili nové každodenní vydání, články, kvízy, soutěže a jejich vyhlášení. Pro 6 lidí sedící v redakci dost práce. Pokud napíšu, že jednu z funkcí zprovozníme v únoru a ono to bude v březnu, dovedete si představit, co to vyvolá.

Vendula Kubalíková

Stažení fotografií výhledově bude, ale hledáme nejjednodušší řešení, kam umístit fotografie tak, aby si je mohly uživatelky jednorázově stáhnout.

Se zobrazením aktivních kamarádek v profilu jsme nepočítali, přidáme na seznam a zvážíme.

Náhled na vlastní komentáře se bude řešit z tohoto vašeho seznamu jako první. Ani my nejsme úplně spokojeni s řazením komentářů v diskuzi.

Hry – ano, do budoucnosti se počítá určitě s piškvorkami a nejspíš i loděmi. Opravdu je ale hraje velmi malá část uživatelek v řádu desítek lidí (registrací na webu je v desítkách tisících pro srovnání), a proto přednostně řešíme jiné věci, jako třeba přihlášení uživatelek přes Facebook, který je pro web prostě důležitější.

Jsem moc vděčná za váš věcný dotaz. Pevně doufám, že si na své hry a nové funkce webu počkáte. Prima den a přeji brzké uzdravení.

Pipa.v

Řazení komentářu je dost zmatené. Těším se, že to změníte.  

cherinka

Tak jsem zjistila, že skoro 2 měsíce nic..: 

ODPOVÍ KONEČNĚ NĚKDO? 

Nebo opět bude tradiční odpověď, že se na tom pracuje a termín neznámý? 

 Vkládám dotaz z 28. 11. 2017.

cherinka

Ano, přidávám se, kdy KONEČNĚ se k těmto fotkám dostanu?

28.11.2017 13:06

Pipa.v

Oni přeci vůbec nemají povinnost vám ty fotky zpřístupňovat. Je to jejich "majetek". Pokud to udělají, je to z jejich vůle, a upřímně, pokud by na mě někdo řval pořád tímto tónem, vykašlala bych se na to zvysoka... 

cherinka

Milá Hujerko - Pipa.v, Vás jsem se na nic neptala, kolik vám redakce platí, za to, že "sprdávváte" ty, co chtějí konkrétní odpověď? A nějak jsem si nevšimla, že v textu řvu. Nebo vy to máte i se zvukem? 

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Proč nemohu soutěžit o knihu a stále mi mažete můj komentář? Když máte čas mazat, zcela jistě můžete i odpovědět na jednoduchou otázku!!! Předem děkuji.

Kristina Vodičková

Odpověď již máte ve dvou diskuzích, kam jste stížnost vložila. Zde tedy potřetí:

Dobrý den Chci vyhrát,

Váš příspěvek byl opakovaně smazán, jelikož jeho záměrem bylo vyvolat diskuzi o něčem jiném, než je soutěž a zároveň získat like za komentář útočící proti redakci a ne za způsob „jak si zvednout náladu“, což je podmínka soutěže. Na komentář ohledně lodí a piškvorků jsme vám několikrát odpovídali a vaše komentáře vidíme a váš způsob komunikace hraničí se šikanou. Redakce má právo moderovat diskuze a mazat nevhodné, neslušné a útočící komentáře a zároveň má právo určovat pravidla soutěže na našem webu.

Pipa.v

Už to začíná být lehce otravný. Už vám odpověděli. Nevidím v těch útocích moc smysl. 

žehlička

A tys někde viděla nějaký útok??

cherinka

Kopíruji - vkládám:sml3.gifsml6.gifsml6.gif

 cherinka

Tak ozve se mi někdo z redakce? Vím, že na nás slušně řečeno kašlou, ale odpovědět by mohli. Nebo je snad opravdu unesli mimozemšťané?  Viz:

cherinka

Dobrý večer. Už sem nechodím a chodit nechci, ale opět se ptám - KDY se dostanu ke svým fotkám?

07.01.2018 23:01

16.01.2018 20:43

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Tak jsem do dnešní soutěže o knihu napsala komentář, na otázku "Co vám zvedne náladu?" jsem odpověděla, že náladu by mi zvedly piškvorky a lodě na Ženě-in.

Dvakrát mi byl tento komentář smazán. To už je tedy opravdu přes čáru. Redakce teď určuje, co má člověku zvednout náladu a kdo smí či nesmí soutěžit? Soutěže zde se řídí jinými pravidly než ostatní internetové soutěže?

krokodylice

V článku  z 3.11. "11 dní od startu ..."   je následující text 

"A v průběhu listopadu vrátíme i hry. Pexeso, šibenici, samolodě a snad i piškvorky."

Počkala jsem se svým dotazem na polovinu ledna. Budou ještě někdy piškvorky

Gemeaux68

Už se na to ptalo spousta lidí, leč reakce vesměs žádné. Neznají se ke svým vlastním slibům, nezajímá je, co chtějí čtenářky, nemají zájem cokoliv vysvětlit. Jen absolutní arogance vůči všem, co nemají dostatečně odklikáno a tudíž nezajistili uspokojivý výdělek pro redakci. Jinak si to nedokážu vysvětlit.

trili

Chtěla bych se zeptat,je možné komunikovat s přáteli,které mám uložené?Ráda bych se jim ozvala.Děkuji za odpověď.

krokodylice

Pod značkou zámku jsou "Vzkazy" . Napíše se jméno uživatele (seznam přátel zatím pořád vidět není, musíme si je pamatovat).  Nový vzkaz od jiné uživatelky je vidět pod zámkem.

Majoranka1997

Ráda bych se zeptala, co jsou to body za aktivitu - nemají žádný symbol...

moravačka Aja

Jsou to body které naskakují za články, pexeso,šibenici.Aspoň já to tak pochopila

Lukáš Čejka

Za kazde kompletni zobrazeni stranky na magazinu se vam pricte bod, takto 'nasbirane' body bude mozne pozdeji pouzit ve Vernostnim klubu pri ziskavani cen. Jakym konkretnim zpusobem, se prave resi, aby to co nejvice odrazelo, ze se jedna o klub vernostni, tedy aby se jednalo o oceneni ctenarek, navstevnic aktivnich a pravidelnych.

vladka321

Dobrý večer, v soutěži  "Buďte krásná, i když vás čeká dlouhá noc" jsem dle vyhodnocení vyhrála. Kontrolovala jsem zadanou adresu, vše v pořádku, přesto výhra ještě nedorazila... Mám ještě čekat?

Žaneta Podlahová

Dobrý den, samozřejmě vám výhra bude odeslána. Výhra je vždy zaslána do měsíce od vyhodnocení soutěže.

vladka321

Děkuji za odpověď, budu čekat sml16.gif

maculka

body za aktivitu, tomu nějak nerozumím, mám vše odehrané a body za aktivitu jsou 0?

Lukáš Čejka

a nepouzivate v prohlizeci neco, co blokuje nacitani scriptu (treba blokovani banneru apod. ?)

maculka

tak to nevím, ale do by to mohlo být? žádné blokování nedávám

Lukáš Čejka

vetsinou jsou ty blokatory nainstalovane jako dopnek v prohlizeci, pripadne muze mit prohlizec svoje nastaveni, ktere zablokuje nektere sciprty apod.

pokud neznate nastaveni prohlizece, tak asi v teto chvili nejjednodussi overeni je, zda vidite na strankach zena-in.cz reklamni bannery - pokud ne, tak bude aktivni nejake to blokovani

maculka

bannery nevidím, můžete mi poradit, jak správně nastavit? děkuji

Lukáš Čejka

Takto na dalku je to obtizne - nevim, jestli mate nekoho, kdo se o pocitac stara, pokud ano, pak by bylo nejlepsi mu situaci vysvetlit a pozadat ho aby nastaveni v prohlizeci zmenil.

maculka

tak to tady studuji,budu se muset někoho zeptat, přesto děkuji za ochotu

maculka

Přechod na chrome pomohl,  už mám jeden bodsml22.gif

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Kdy budete rozesílat týdenní výhry z vánoční soutěže? Jedná se o poukázku do Tchibo.

děkuji za odpověď

Kristina Vodičková

Soutěž jsme vyhlásili v pátek, jak jistě víte a není třeba hned druhý pracovní den od vyhlášení plašit s doručením výher. Samozřejmě vám výhra bude doručena, ale v tuhle chvíli se bude kompletovat seznam a jednotlivé výhry balit. Tak nám prosím dejte alespoň chvíli času, než se budete ptát na přesný termín doručení. Děkujeme za pochopení.

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Neplaším, jen jsem se slušně zeptala. Vyhrála jsem ve třetím soutěžním týdnu, což jste nevyhlásili teď v pátek, ale v půlce prosince. A ptám se především proto, abych pak nezjistila, že poukaz platí už jen den-dva, jak je u vás běžné. Taktéž děkuji za pochopení.

telelot

Dobrý den, prosím o kontrolu a OPRAVU ve věrnostním klubu, jsem tu opravdu každý den, soutěžila jsem i ve vánočním věrnostním klubu, vždy jsem měla všechny kódy ve všech 6 týdnech, tak není možné, abych měla jen 4 žlutá srdíčka za denní návštěvy a u červených srdcí napsáno, že naposledy jsem články přečetla dne 20. 10. 2017... Děkuji

Truda

Vážení, ani jsem nevěřila, že budu zápasit s přihlášením sem. sml30.gif Doufám, že to bylo naposledy. Přeji vám všem vše nejlepší v roce 2018 a těším se na vás všechny.sml53.gif

Majoranka1997

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - dne 11.12. jsem vyhrála balíček BioAroma a do dnešního dne nedorazil. Vím, že je nyní hodně práce a Pošta před Vánoci patrně také nestíhala, tak jen - v jaké je to prosím poloze? 

Markéta Škaldová

Napsala jsem vám mail.

Majoranka1997

Tak jsem si přečetla mail a sedím tady, jako opařená sml15.gif I tak moc děkuji za odpověď. Zpětná vazba je fajn, ať už je jakákoliv...

ruze

Soutěž:Co dělá ženu ženou: Získejte krásnou vůni

Omlouvám se,dotaz neplatí.Chyba u mne.

ruze

Soutěž:Co dělá ženu ženou: Získejte krásnou vůni                                                                                         

Druhá otázka:Z jakého materiálu je řemínek?Správná odpověď:textilní.Vyhodnocena jako špatná.Proč?

monkee

Slíbili jste přístup do NAŠICH VLASTNÍCH FOTOGRAFICKÝCH ADRESÁŘŮ!!!

moravačka Aja

Tak jsem si chtěla zkontrolovat zda mám vyplněnou adresu a tel.č. pro zasílání výher.V profilu mi to ukazuje že ulice musí mít 2 - 30 znaků a nejde mi to odeslat.Co to má znamenat a co s tím.Já vlastně nevím jestli jsem registrovaná.Odpovíte mi?

Lukáš Čejka

znamena to, ze ulice ve vasi adrese nemuze byt pouze jeden nebo zadny znak - pismeno, cislo - takova ulice v CR neni a maximalni delka je 30 znaku - pismen, cisel

jinak receno - pravdepodobne nemate v tom formulari vyplnene pole Ulice

registrovana jste jako moravačka Aja  - jinak byste se nemohla prihlasit a napr. psat zde komentare

moravačka Aja

No já bydlím na vesnici a ulice nejsou ale vždy píšu název vesnice.A když jsem tedy registrovaná,tak platí i adresa na odesílání výher.Je to tak?

Lukáš Čejka

Tak do toho pole ulice napiste nazev obce s cislem popisnym.

Ty kontaktni udaje se na nic jineho nepouzivaji nez prave na zasilani vyher, pripadne treba vyrobku na testovani apod.  Pokud se neucastnite soutezi tak konkatktni udaje nemusite vyplnovat. Napr. pro psani prispevku do diskuzi neni potreba mit vyplnene kontaktni udaje, pokud se ucastnite soutezi, tak je potreba mit vyplnene kontaktni udaje, aby vam v pripade vyhry mohla byt vyhra zaslana.

margot

jak udělat, aby se mi některé příspěvky neodesílaly 2x? (vážně nerefreshuju stránku F5kou..)

Lukáš Čejka

zdravim,

a jak je odesilate - F5 na to nema vliv - po odeslani prispevku dodek presmerovani takze F5 uz je bez odeslani toho formulare.

Na tlacitko kliknete jednou nebo dvakrat?

margot

klikám jenom 1x. někdy se mi příspěvek odešle správně, někdy 2x.

Lukáš Čejka

Prosim jeste o info na jakem zarizeni, prohlizeci ap.?

Dekuji

margot

notebook, prohlížeč Chrome. na staré verzi ž-in jsem tento problém neměla, až od nové verze. na jiných webech tento problém také nemám. děkujisml16.gif

Lukáš Čejka

jsem to ted zkousel a v nekterych verzich chrome to dela pri dvojkliklu - jak budu mit chvili tak s tim neco udelam

margot

děkuji moc. já ale určitě nedvojklikám. leda by to byl nějaký rozbitý trpaslík v myši, nebo vážně nevím.

Lukáš Čejka

trochu jsem ten script upravil tak pls zkuste nacist stranku pres kombinaci klaves CTRL a F5 aby se vam nacetly aktualni scripty a dejte pripadne vedet pokud bude problem pretrvavat

margot

mockrát děkuji, ozvu se, pokud mě to ještě bude zlobit. krásný densml7.gif

Doporučujeme

Reklama

Přihlášení

Vyhledávání

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama

Náš tip