TOPlist

Diskuze

Napište redakci Žena-in.cz

Chcete nám něco napsat? Je potřeba nás na něco upozornit?

Můžete nám napsat na e-mail redakce@zena-in.cz nebo do této diskuse. Těšíme se na vaše nápady, připomínky, kritiku i chválu.

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

Davidek

sml52.gif stále máme čtyři diskuze s názvem Levné záclony sml67.gif

man-mimo

sml80.gif Třeba by se všechny do jedné nevešly sml24.gif sml30.gif 

enka1

Davídek ->  A to se vyplatí

enka1

Jůů, to koukám!  "Staré" ž-inky  moudře hovoříte. 

Taky je mi líto, že magazín už není ten kamarád, který dokázal rozesmát, zdravě rozčílit....... a co mě osobně se týče, kdysi vytáhnout z letargie po náhlém kolapsu a následném ID, ach jo :-(

Motty

jar49: na tenhle tvůj nick narážím v diskuzích, ve kterých se ještě občas vyskytuju a jsou to hlavně (vlastně řekla bych už pouze) ty, ve kterých se čtenářky obracejí na redakci. Ani ty, rádoby novodobá Johanka z Arku, nemůžeš popřít nebo vyvrátit, že redakcí bylo už před víc jak čtvrt rokem něco slíbeno, pak to bylo odkládáno na příští týden, příští měsíc a teď to vypadá spíš na příští pětiletku, ale i o tom pochybuju. Někde, už nevím kde, jestli tady nebo v jiný diskuzi, ses ptala, o co nám všem, co si stěžujeme jde. Takže za sebe: předně je mi líto, ze všeho nejvíc, že se rozpadla komunita, která se tady léty vypěstovala (a tys v ní určitě nebyla, takže tohle nemůžeš pochopit). Zrovna nedávno jsem vyhrabala fotky, kde jsme se scházely s holkama z různých auditek, ale všechny jsme se znaly tady odtud. Bývala tady sranda a já jsem se každý den těšila na pokec a na novinky a taky na články, které bývaly dobré.

Musím to rozdělit - je to dlouhý.

Motty

Takže pokračuju:

A nejen to - představ si, že pod články bývala DISKUZE. No, fakt. Ne čtyři jednoslovné příspěvky, ale prostě se tam diskutovalo a bylo to zábavný. Tenhle "úžasnej" převrat přinesl změny jen k horšímu, nenašla jsem jediný pozitivum. Už se začínám usídlovat jinde, naštěstí je tam i pár těch, kteří chodili sem, ale nevěřím, že ještě někde se povede něco, co bývalo tady. A tady mi teď jde už jenom o to, abych tady nezůstala trčet jako "uživatel se odhlásil sám nebo byl smazán redakcí", nebo jak ta formulace je. Chci dostat přístup k tomu, abych to, co jsem napsala do soukromých diskuzí, mohla smazat a pak už mi tady bude všechno ukradený a žádný podobně sáhodlouhý komentář už zcela jistě nenapíšu. Tohle je jen takový polopatický vysvětlení pro někoho, jako jsi ty, kdo nemůže pochopit, co přesně se nám nelíbí a proč si vlastně pořád stěžujeme.

jarka1234

Ahojsml16.gif, je mi smutno z toho, že už to tady nikdy nebude takové jako dřív. Nemohla jsem se dočkat toho, až se přihlásím a budu diskutovat. Moudré a skvělé ženy tu byly. Ach jo. sml13.gif

Nikdo

pro Črličovou:

 nějak nechápu, proč tady zvracíš ty své "postřehy" a jakým právem tady kádruješ lidi podle toho, jak jsou podle tebe ubozí či koho podle tebe volí... Už tady dlouho nebyl nikdo, kdo má patent na rozum jako ty. Vzhledem k tomu, co se tady od října děje, bych se vůbec nedivila, kdybys byla angažována redakcí za účelem odrazení i toho posledního zbytku starých čtenářek.

gerda

Souhlasím. Už sem chodím sporadicky, ale vždycky mě pobaví, jak určité typy nezklamou. Objeví se zčistajasna a už zanechají stopusml3.gif. Tragická postava ženy in. sml24.gif Paní jar49 zřejmě trpí nějakou frustrací či co, že nadává na všecky strany a nezapomíná přitom ani na kádrovou činnost.  Nějaká stará struktůůůůůra, že by?? sml58.gif Měla by si opatřit papouška a planety, to by jí možná vycházelo přesnějisml52.gif A ke zklamání z výsledků voleb...tak to jí tady asi nikdo nepomůžesml23.gif. Pláče na špatném hroběsml39.gifsml13.gif.

iljanka

pro jar49

Milá zlatá, jde nám o to, že tu byla společnost čtenářek, která se scházela na těchto stránkách, sdílela spolu starosti i radosti, některé se poznaly i reálně, nejen virtuálně a případné výhry v soutěžích byly příjemným bonusem. Nebyla to žádná klikací honička. Bohužel, po té šílené změně se to celé rozpadlo a já určitě nejsem ani první, ani poslední, která čeká už jen na to, aby mohla smazat všechny své fotky, diskuse a profil a tím tady skončila. Tu možnost smazání nám slibují už od prosince, pak po novém roce a teď je ticho po pěšině. A obávám se, že ty ubohé reakce jsou právě ty tvoje. Proč sem pleteš politiku?

jar49

O co vám všem proboha jde - máte v tom peníze, nebo co? Takových emocí, jako kdyby vám někdo něco ukradl... Raději věnujte svůj čas tomu, co se děje "venku" - to byste ale nemohly zvolit taková paka. A předpokládám, že se nemýlím, když odhadnu, že stěžovatelky jsou hlavně voličky Zemana a Babiše, popř. Okamury - ty ostatní jsou schopny psát stížnosti a připomínky poněkud "sofistikovaněji". Hezký večer, J.

monkee

Vo co gou, to je oč tu běží (zbytek citace si doplň sama, určitě víš, z čeho). A o co nám všem proboha jde, nepochopíš, protože jseš tu greehorn. Odpovídám aspoň trošku sofistikovaně? Abys lépe odhadla moje voličské preference a nestřílela jen slepě od boku.

Gemeaux68

jar49:

Nevzpomínám si, že bych ti hlásila, koho jsem volila...a už vůbec nrozumím tomu, jakou souvislost má volba Zemana s tím, že je člověk nespokojen s děním na ženě in. Za to, že redakce nedodržuje sliby a už se ani neobtěžuje odpovídat v diskuzích ( a když, tak má na to jedno zaklínadlo: na tento dotaz už jsme odpovídaly.... ano, odpovídaly slibem, který nedodržely), za to přece nemůže ani Zeman, ani jeho voličky. Tobě když někdo něco slíbí a pak jen mlží či se ti vyhýbá, tak se neozveš?

man-mimo

Gemeaux68P Proč by měla? sml14.gif Voličky neohroženého zabijáka králíků jsou nad věcí. sml80.gif

monkee

Prošly čtyři měsíce od kalamitní změny magazínu - můžete mi sdělit, které další (z námi přednesených) připomínky a kdy budou realizovány? Nejlépe mezi Nejnovějšími články.

Podle všeho redakce ustrnula na statu(su) quo, není-liž pravda?

gerda

Obávám se, že redakce o našich připomínkách již dávno ztratila přehled. Proto tak vágní odpovědi - pokud ovšem vůbec nějaké jsou. Možná by stálo za to spočítat skóre DOTAZY VS ODPOVĚDI.sml37.gif

Nikdo

M.Š.

Vždycky, když čtu vaše odpovědi, přemýšlím, jsme-li tady my pro vás, nebo vy pro nás....

Co mě ale nepřestává udivovat, je něco úplně jiného.

Myslela jsem, že když jste v říjnu spouštěli tuto úžasnou supermegavzdušnou klikací verzi, měli jste současně jasno v tom, jak tato podoba bude vypadat a jak moc bude funkční. Alespoň v běžném životě to tak chodí, že když něco nového někdo zavádí, ví, jak to bude fungovat.

Tady je naprosto zarážející fakt, že vy nemáte ani páru. Od října jen čteme ve vašich odpovědích: ano, to a to bude, buďte trpělivé.... o měsíc později: dejte nám čas....o další měsíc později: o tom v současné době neuvažujeme.... atd. atd. Ať už to byly piškvorky či lodě, které měly být do měsíce, pak vůbec ne, pak momentálně ne....ať už je to řazení komentářů, bílé pozadí, nutnost 30krát  denně takzvaně přečíst článek, ačkoliv jich 30 denně ani nevyprodukujete, no a teď je to směnárna bodů za srdce, na které zcela jistě není nic složitého, jenže vy asi musíte půl roku přemýšlet, jak dosáhnout ještě většího klikání, abychom k těm srdcím nepřišly tak snadno.

Nemluvě o tom, že každé zmínění nedostatků je považováno za útočení na redakci.

Odpovídat mi nemusíte, jsem zvyklá.

jar49

ad Nikdo - Vaše reakce je ubohá (ale takových příspěvků je zde výrazně více). Přesně nevím, čeho se vůbec dožadujete, jestli bodů, nebo "povinných" výher, když jste taková věrná uživatelka... U VK jsou, myslím, celkem jasně popsaná pravidla, takže stačí si je  jednou přečíst a máte jasno, jak je to např. s těmi 30 články. Je mi ale stále záhadou, že i ty věčné stěžovatelky zůstavají a když náhodou něco vyhrají, tak i na chvíli zkrotnou:)).

monkee

Ad Jar49 - Vaše reakce  je ubohá. Praví někdo, kdo je tady 14 dní i s cestou. Takovému se cokoliv těžko vysvětluje.

A ty věčné stěžovatelky tu zůstávají, protože si tady (přes články, komentáře a diskuze) našly za tu spoustu let kamarádky, které jsou však, bohužel, na osobní kontakt příliš daleko (často přes celou republiku). Palec dolů, když už si nemůžeme ani v soukromé diskuzi poslat fotku z dovolené, vlastního výtvoru nebo novorozeného dítka/vnoučete (evidentně nejde o porušení cizího autorského práva).

man-mimo

Markéta Škaldová: taky bych chtěl parádní pondělí sml26.gif Jak pokračuje kdysi slibovaná funkce  "aktivní uživatelky" Letos jsem ještě neviděl ani odhad sml80.gif

moravačka Aja

Nechápu,proč se tu provozují diskuse napište ženě-in,věrnostní program a pod.,když na ně redakce nereaguje.Přesto se zkusím zeptat.

1/proč některé vyhodnocené soutěže můžete dát na hlavní stranu a jiné ne?Už jsem se tu ptala proč by nešel na hlavní straně udělat sloupeček,kde by se objevil sloupeček s výherci.To klikání jestli jsem nááhodou vyhrála je o ničem.To člověk nedělá nic jinýho než 2 hodiny kliká a kliká.

2/Stále čekám kdy nás konečně seznámíte za co si můžeme vyměňovat body.Slibovali jste brzy,už je to 2 měsíce a nic.

3/Četla jsem že v květnu budete dělat další změny.Můžete napsat o jaké změny půjde?Bude se ještě víc klikat a klikat?

Markéta Škaldová

Dobrý den, redakce nereaguje na komentáře, které byly už několikrát zodpovězeny. Ohledně vašich dotazů - na první otázku vám nedávno odpovídala kolegyně Kristina. Druhá a třetí otázka, až bude čas, vše vám samozřejmě rádi vysvětlíme. Děkujeme. Mějte parádní pondělí.

moravačka Aja

Markéta Škaldová,a ten čas bude kdy?

gerda

Pro M.Š. - a nebylo by tedy dát do záhlaví této diskuse ony stále se opakující dotazy a k nim přiřadit příslušné redakční odpovědi? To by bylo pro obě strany jistě přínosné a vám by ubyla práce. Takové ty mlhavé přísliby á la "brzy, v dohledné době, až bude čas" mi připomínají socialistický vtip o obchodním domě Globál. (Jste později narozená, tak jen připomenu. Ptali se lidi Husáka, kdy bude konečně všeho dost v obchodech. A on jim moudře odpověděl, že v globále máme všetkého dosť.sml30.gif). Tož tak.

enka1

Diskuze Napište redakci Žena-in.cz

Chcete nám něco napsat? Je potřeba nás na něco upozornit?

Můžete nám napsat na e-mail redakce@zena-in.cz nebo do této diskuse. Těšíme se na vaše nápady, připomínky, kritiku i chválu.

JEŠTĚ POŘÁD MŮŽEM (SMÍME) PSÁT?   

Já jen že z množství odpovědí jsem celá paf.sml30.gif

man-mimo

Ale psát můžeš. sml80.gif 

enka1

Já su tak ščasná 

risina

V tomto článku: http://zena-in.cz/clanek/nebojte-se-vic-blaznit-a-netrapte-se-zbytecne-dlouho-vzkazuje-psychoterapeutka#comment2079469 vidím místo mnohla mezer otzníky - je to mým prohlížečem/počítačem, nebo se to takhle divně zobrazuje všem?

man-mimo

Sama určitě nejsi. sml80.gif

lennulik

taky tam ty otazníky mám

tajnostii

také mám otazníkysml80.gif

Delli2

Kašlu na hledací soutěže. Už podruhé se mi stalo, že jsem nenašla poslední obrázek. Znovu 1,5 hodiny fakt klikat nebudu.

telelot

Dobrý den, prosím o informaci, od kolika hodin se může hledat ve Valentýnské soutěži o parfémy?? Článek už vyšel víc jak před hodinou, ale soutěž ještě není zařazena v rubrice SOUTĚŽE... tak jen abych nehledala moc předčasně a zbytečně... už v komentářích ostatní píší, že v článcích obrázky nejsou. Děkuji za odpověď.

alenabl

dobrý den - teď mi Geis doručila v pořádku výhru z věrnostního klubu. děkuji moc a přeji hezký densml67.gif

vladka321

Dobrý den, prosím vás, vložila jsem příspěvek do soutěže se zn.MORA (příběh). Na konci jsem použila uvozovky a po uložení tam vzniklo jakési seskupení znaků, které nevypadá vůbec dobře. Už to však nejde odstranit... Je možnost nějaké nápravy?

Žaneta Podlahová

Dobrý den, napsala jsem vám email. :-) 

vladka321

Moc děkuji za odpověď a ano, vše pochopeno správně sml16.gif

Handulka24

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, kdy budou vyhodnoceny také říjnové a listopadové soutěže (AMC, olivový olej, Haribo, atd. atd...), protože neustálé proklikávání se na konec všech soutěží je velice otravné a zdlouhavé.

Děkuji za odpověď.

moravačka Aja

Já už jsem několikrát psala,aby s tím něco udělali,že klikání je únavné.Dostala jsem odpověď že s tím nemíní nic dělat,že to tak prostě je.A přitom by stačilo udělat jeden jediný sloupeček,kde by se výherci ukazovali.Stačilo by místo jedné reklamy.Ostatní servery to mají jen tady to nejde.Klikej,klikej.Asi nemáme co jinýho na práci než sedět u počítače a klikat.

Klára Wimmerová

Dobrý den, dnes jsme vyhodnotili některé starší soutěže a ve vyhodnocování budeme i nadále průběžně pokračovat. Za redakci zdraví Klára W.

krokodylice

Dobrý den!

Mám konkrétní prosbu o zásah. Nebylo by možné obnovit u vzkazů zprávu do mailu? Dříve to fungovalo tak, že pokud mi přišel vzkaz, dostala jsem v mailu informaci, že mám vzkaz na Vašich stránkách. 

Hanuša

Myslím, že je lepší, když přijdeš sem, podíváš se, jestli náhodou nemáš vzkaz, přitom si trochu zaklikáš a všichni budou spokojení. sml37.gif

krokodylice

Dobrý den!

Obracím se na redakci s prosbou. Nepíši útočně, snad si tedy odpověď zasloužím. Nebylo by možné napsat článek, ve kterém bude shrnuto, jaké změny se na těchto stránkách ještě připravují. V těchto diskuzích diskuzích se těžko hledá odpověď a proto se ptáme stále na stejné věci.

Při vyhledávání v článcích podle textu jsem se dočetla, že hry připravíte do konce listopadu. Od včerejší reakce na svůj komentář v jedné soutěži vím, že piškvorky jste odsunuli na neurčito a že je mezi hrami marně vyhlížím. Mezi komentáři v jiné diskuzi prý někdo našel informaci od Lukáše Čejky ze 14.1., že lodě a piškvorky se nepřipravují. Přestože jsem se snažila hledat, takový komentář jsem neobjevila.

Nešlo by to tedy shrnout odpovědi na dotazy do jednoho článku - např. "Stav změn v nové verzi" do pár bodů - kdy a jestli bude 

- stažení fotografií

- zobrazení aktivních kamarádek v profilu

- náhled na vlastní komentáře v diskuzích a k nim připojené odpovědi

- ještě někdy v historii lodě a piškvorky (např. u mne byly piškvorky prvním důvodem, proč jsem na tyto stránky přišla a nejsem jedná, kdo pořád doufá, že se vrátí) 

K této aktivitě mě přiměla krátkodobá (doufám) zdravotní indispozice a několikadenní dostatek volného času.

Děkuji za odpověď. Věřím, že na nějaký takový článek dojde.

Vendula Kubalíková

Dobrý den,

děkuji za dotazy. Článek nechystáme, protože všechny dotazy, které zde píšete, se týkají velmi omezené skupiny tazatelek.

Velmi ráda bych vám dala jasnou odpověď, ale jak jsem psala už níže do jiného komentáře, konkrétní datum neznám. Nejsem IT a ani ten nedokáže přesně určit časovou náročnost zapracování nové funkcionality. Navíc všechny tyto věci děláme po kouskách tak, abychom neohrozili nové každodenní vydání, články, kvízy, soutěže a jejich vyhlášení. Pro 6 lidí sedící v redakci dost práce. Pokud napíšu, že jednu z funkcí zprovozníme v únoru a ono to bude v březnu, dovedete si představit, co to vyvolá.

Vendula Kubalíková

Stažení fotografií výhledově bude, ale hledáme nejjednodušší řešení, kam umístit fotografie tak, aby si je mohly uživatelky jednorázově stáhnout.

Se zobrazením aktivních kamarádek v profilu jsme nepočítali, přidáme na seznam a zvážíme.

Náhled na vlastní komentáře se bude řešit z tohoto vašeho seznamu jako první. Ani my nejsme úplně spokojeni s řazením komentářů v diskuzi.

Hry – ano, do budoucnosti se počítá určitě s piškvorkami a nejspíš i loděmi. Opravdu je ale hraje velmi malá část uživatelek v řádu desítek lidí (registrací na webu je v desítkách tisících pro srovnání), a proto přednostně řešíme jiné věci, jako třeba přihlášení uživatelek přes Facebook, který je pro web prostě důležitější.

Jsem moc vděčná za váš věcný dotaz. Pevně doufám, že si na své hry a nové funkce webu počkáte. Prima den a přeji brzké uzdravení.

Pipa.v

Řazení komentářu je dost zmatené. Těším se, že to změníte.  

cherinka

Tak jsem zjistila, že skoro 2 měsíce nic..: 

ODPOVÍ KONEČNĚ NĚKDO? 

Nebo opět bude tradiční odpověď, že se na tom pracuje a termín neznámý? 

 Vkládám dotaz z 28. 11. 2017.

cherinka

Ano, přidávám se, kdy KONEČNĚ se k těmto fotkám dostanu?

28.11.2017 13:06

Pipa.v

Oni přeci vůbec nemají povinnost vám ty fotky zpřístupňovat. Je to jejich "majetek". Pokud to udělají, je to z jejich vůle, a upřímně, pokud by na mě někdo řval pořád tímto tónem, vykašlala bych se na to zvysoka... 

cherinka

Milá Hujerko - Pipa.v, Vás jsem se na nic neptala, kolik vám redakce platí, za to, že "sprdávváte" ty, co chtějí konkrétní odpověď? A nějak jsem si nevšimla, že v textu řvu. Nebo vy to máte i se zvukem? 

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama

Náš tip