TOPlist

Diskuze

Jak se vám líbí nová verze Žena-in.cz?

Diskuse určená pro vaše názory, připomínky, pro vaši chválu i kritiku nové verze magazínu Žena-in.cz

Dejte nám vědět, jak se vám nová verze našeho magazínu líbí. Problémy prosím hlaste do diskuse: Problémy s novou verzí.

Reklama

Komentáře

Motty

Dost by mě zajímalo, jestli uživatelka Chci vyhrát byla smazána na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu. Je to tak kulišácky uvedený, že si z toho každý může vybrat, co chce. V každým případě ale z toho vyplývá, že kdybych chtěla svůj profil zrušit, tak moje komentáře tady stejně zůstanou? To pak moc nechápu smysl.

Kristina Vodičková

Dobrý den,

Všeobecné podmínky a podmínky soukromí jsou v patičce naší webové stránky. K vašemu dotazu přidám jeden z bodů:

V případě, že Uživatel umístí na Žena-in.cz obsah v souladu s čl. IV, odst. 6 nebo pokud poskytne Provozovateli prostřednictvím Žena-in.cz obrazový, zvukový, textový nebo audiovizuální materiál, uděluje tím Uživatel Provozovateli licenci k užití takového obsahu resp. materiálu, pokud tento materiál splňuje znaky autorského díla, nebo je jinak chráněn autorským zákonem, k jeho publikaci na Žena-in.cz a uděluje Provozovateli právo spojit tento materiál s jiným dílem či materiálem a upravit ho pro účely jeho publikace. Uživatel je povinen poskytnout Provozovateli resp. umístit na Žena-in.cz pouze takový obsah či materiál, ve vztahu, ke kterému je oprávněn poskytnout Provozovateli práva uvedená v tomto odstavci. V případě porušení této povinnosti odpovídá Uživatel Provozovateli za škodu.

http://zena-in.cz/redakce/vseobecne-podminky-uziti

Motty

Děkuji za vynaloženou námahu s překopírováním textu. Je tak úžasně nesrozumitelný, že mě vůbec nebaví ho číst. Ptala jsem se, jestli Chci vyhrát se smazala sama nebo byla smazána vámi a jestli tady komentáře zůstávají i po smazání profilu. Na to by mi stačila obyčejná odpověď o pár slovech.

Kristina Vodičková

Ano, příspěvky, které uveřejníte v diskuzích a pod články se ve chvíli uveřejnění stávají majetkem serveru Žena-in.cz. Vždycky tomu tak bylo a i nadále bude.

man-mimo

sml30.gif sml30.gif sml30.gif

Motty: a ne že se tu budeš ptát pořád dokola sml31.gif sml30.gif sml30.gif

Markéta Škaldová

man-mimo: Abyste se náhodu nezapomněl někde vyjádřit...

gerda

Když ono je to těžký - jak to čtu, stejně Motty na první otázku odpověď nedostalasml14.gif. Takže pokud bude chtít vědět, kdo to vlastně smazal, musí se ptát znovu.sml80.gif

man-mimo

Markéta Škaldová: sml80.gif i to by se mohlo stát. Ale tahle opakovaně nezodpovídaná otázka by mě taky zajímala, když už tu padla. sml24.gif

Jinak na moje otázky tu odpovědi už ani nečekám. 

RejholcovicPepina

man-mimo: Já se Ti divím, víš že máš být potichu, nic neříkat a jen šoupat nohama. A není to náááhodou z jiné strany ŠIKANA? sml30.gif

krokodylice

Dobrý den!

Obracím se na redakci s prosbou. Nepíši útočně, snad si tedy odpověď zasloužím. Nebylo by možné napsat článek, ve kterém bude shrnuto, jaké změny se na těchto stránkách ještě připravují. V těchto diskuzích diskuzích se těžko hledá odpověď a proto se ptáme stále na stejné věci.

Při vyhledávání v článcích podle textu jsem se dočetla, že hry připravíte do konce listopadu. Od včerejší reakce na svůj komentář v jedné soutěži vím, že piškvorky jste odsunuli na neurčito a že je mezi hrami marně vyhlížím. Mezi komentáři v jiné diskuzi prý někdo našel informaci od Lukáše Čejky ze 14.1., že lodě a piškvorky se nepřipravují. Přestože jsem se snažila hledat, takový komentář jsem neobjevila.

Nešlo by to tedy shrnout odpovědi na dotazy do jednoho článku - např. "Stav změn v nové verzi" do pár bodů - kdy a jestli bude

- stažení fotografií

- zobrazení aktivních kamarádek v profilu

- náhled na vlastní komentáře v diskuzích a k nim připojené odpovědi

- ještě někdy v historii lodě a piškvorky (např. u mne byly piškvorky prvním důvodem, proč jsem na tyto stránky přišla a nejsem jedná, kdo pořád doufá, že se vrátí)

K této aktivitě mě přiměla krátkodobá (doufám) zdravotní indispozice a několikadenní dostatek volného času.

Děkuji za odpověď. Věřím, že na nějaký takový článek dojde.

žehlička

Ty máš teda odvahu...Kdo se zeptá na piškvorky, bude smazán!

Vendula Kubalíková

Dobrý den,

děkuji za dotazy. Článek nechystáme, protože všechny dotazy, které zde píšete, se týkají velmi omezené skupiny tazatelek.

Velmi ráda bych vám dala jasnou odpověď, ale jak jsem psala už níže do jiného komentáře, konkrétní datum neznám. Nejsem IT a ani ten nedokáže přesně určit časovou náročnost zapracování nové funkcionality. Navíc všechny tyto věci děláme po kouskách tak, abychom neohrozili nové každodenní vydání, články, kvízy, soutěže a jejich vyhlášení. Pro 6 lidí sedící v redakci dost práce. Pokud napíšu, že jednu z funkcí zprovozníme v únoru a ono to bude v březnu, dovedete si představit, co to vyvolá.

Vendula Kubalíková

Stažení fotografií výhledově bude, ale hledáme nejjednodušší řešení, kam umístit fotografie tak, aby si je mohly uživatelky jednorázově stáhnout.

Se zobrazením aktivních kamarádek v profilu jsme nepočítali, přidáme na seznam a zvážíme.

Náhled na vlastní komentáře se bude řešit z tohoto vašeho seznamu jako první. Ani my nejsme úplně spokojeni s řazením komentářů v diskuzi.

Hry – ano, do budoucnosti se počítá určitě s piškvorkami a nejspíš i loděmi. Opravdu je ale hraje velmi malá část uživatelek v řádu desítek lidí (registrací na webu je v desítkách tisících pro srovnání), a proto přednostně řešíme jiné věci, jako třeba přihlášení uživatelek přes Facebook, který je pro web prostě důležitější.

Jsem moc vděčná za váš věcný dotaz. Pevně doufám, že si na své hry a nové funkce webu počkáte. Prima den a přeji brzké uzdravení.

RejholcovicPepina

A proč by měli? Už zjistili, že se stále kliká i bez jejich vysvětlování, a o to jediné tu jde. Magazín uživí klikačky bez názoru. Kdy naposledy jste tu někdo četl reakci pana Kříže nebo jeho manželky? Ona poslala pozdrav z Dubaje, on asi zlézá nějaké hory.

16.01.2018 12:25

..............................................................................................................................................................................

Přesně to Gerda napsala a moc výstižně!!!sml67.gif Tento web je podnikání jako každé jiné. Kdysi se ctilo heslo:NÁŠ ZÁKAZNÍK-NÁŠ PÁN. Protože bez zákazníka má podnikatel co? HOUŇO!! Tak se nám doba změnila do podoby, kdy heslo o pánovi je k smíchu, našel se systém kdy zákazník je pouhý póvl, který za vidinu řasenky mydlí do klávesnice jak zběsilý. Hodnota jako slušnost  zmizela do nenávratna. Dokud se bude klikat, bude Dubaj a hory. Kdyby se VŠEM "zákazníkům" rozsvítilo v hlavě, na měsíc  přestalo klikat, tak by se v jiné hlavě možná rozsvítilo také, a uvědomila si, že z Dubaje a hor by mohly záhy být Klatovy a Šumava. Jenomže jak znám lid, vím že se to nestane. Budou remcat a třískat do té klávesnice dál.

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

tak co vyhlásit ženě-klik stávku?

RejholcovicPepina

Klidně!!!!!

gerda

Jenomže ty hujerky sem ani nepáchnou, tak o žádné stávce vědět nebudou.sml30.gif Jsou zcela pohlceny klikáním na všecko, co se  té pravé nudli zjeví. Tady to opravdu cenu nemá, redakce dělá mrtvého brouka, protože obhajovat neobhajitelné nelze a už opravdu nikomu nic nenamluví.  Tak komu hodně nenáročnému stačí balíček za usilovné klikání, ať si ho užije dosyta.sml24.gif

cherinka

Tak ozve se mi někdo z redakce? Vím, že na nás slušně řečeno kašlou,  ale odpovědět by mohli. Nebo je snad opravdu unesli mimozemšťané?  sml3.gifsml6.gifsml6.gifViz: 

cherinka

Dobrý večer. Už sem nechodím a chodit nechci, ale opět se ptám - KDY se dostanu ke svým fotkám?

07.01.2018 23:01

Gemeaux68

A proč kladeš takové otázky? Kdybys pochválila vzdušnou verzi, odpověděli by hned, ale takhle...

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Tak jsem do dnešní soutěže o knihu napsala komentář, na otázku "Co vám zvedne náladu?" jsem odpověděla, že náladu by mi zvedly piškvorky a lodě na Ženě-in.

Dvakrát mi byl tento komentář smazán. To už je tedy opravdu přes čáru. Redakce teď určuje, co má člověku zvednout náladu a kdo smí či nesmí soutěžit? Soutěže zde se řídí jinými pravidly než ostatní internetové soutěže?

telelot

tak to je tedy síla....sml68.gif

Motty

Tak vzhledem k téhle větě - Napište nám, co vám zaručeně vždy zvedne náladu. Může to být opravdu cokoliv. Soutěž končí ve čtvrtek (18. 1.) ve 14 hodin. Příspěvek, který bude mít nejvíce počtů To se mi líbí, vyhrává. - je to od redakce opravdu drzost největšího kalibru!

Kristina Vodičková

Dobrý den Chci vyhrát,

Váš příspěvek byl opakovaně smazán, jelikož jeho záměrem bylo vyvolat diskuzi o něčem jiném, než je soutěž a zároveň získat like za komentář útočící proti redakci a ne za způsob „jak si zvednout náladu“, což je podmínka soutěže. Na komentář ohledně lodí a piškvorků jsme vám několikrát odpovídali, vaše komentáře vidíme a váš způsob komunikace hraničí se šikanou. Redakce má právo moderovat diskuze a mazat nevhodné, neslušné a útočící komentáře a zároveň má právo určovat pravidla soutěže na našem webu.

man-mimo

 Kristina Vodičková: sml67.gif sml30.gif sml30.gif sml30.gif Tak tohle mě opravdu pobavilo. Kde je ta soutěž? Že bych se taky zapojil. sml30.gif

Motty

Odpověď Kristiny Vodičkové mě položila. Na tom komentáři - pokud byl položen tak, jak autorka uvedla - nebylo naprosto nic nevhodného, neslušného ani útočícího. To jen vy si všechno takhle vysvětlujete a s vaším máslem na posvěcených hlavách asi víte proč. Ale je stejně s podivem, že v tom davu nových čtenářek, nadšených z nové vzdušné verze, se bojíte lajků za takovýhle nevinný komentář. Nebo že by všichni tak nadšení nebyli? Takže ať žije cenzura a totalita. Nechápu, jak jste tenhle kdysi dobrý magazín mohli tak dokonale podělat.

Markéta Škaldová

Mě zase pokládají některé (nesmylsné) komentáře známých firem, co dokážou jen remcat. Je to jako u blbejch, pardon, ale když jednou napíšeme, že hry momentálně nebudou, tak prostě nebudou. Třeba jednou v budoucnu ... To, že se objeví pár čtenářek, pro které jsou středobodem jejich života, na tom teď nic nezmění.

A ke hře, kterou jsem zakládala já, smysl byl opravdu jiný, než trapné komentáře, které jsou jadnoznačně útočné a dotyčná si myslí, že tím bude vtipná. Její záměr samozřejmě podpoří pár z této věčně nespokojené bandy. Normální čtenářky to přejdou. Z toho důvodu budou obdobné příspěvky mazány. Jak už bylo zmíněno kolegyní, redakce má právo moderovat diskuze a mazat nevhodné, neslušné a útočící komentáře a zároveň má právo určovat pravidla soutěže na našem webu.

Motty

A dup. Řekli jsme, že hry nebudou, tak prostě nebudou a basta. U žádnýho jinýho internetovýho magazínu jsem se nikdy nesetkala s takovou ignorancí (a arogancí) od redakce ke čtenářům. Mně osobně jsou hry a soutěže úplně ukradený, nikdy jsem žádnou hru nehrála a ani nemám vyplněnou adresu, takže soutěže jdou úplně mimo mě. Ale vadí mi to, jak selektujete, který čtenář je pro vás vhodný a tudíž jsou jeho komentáře OK a naopak který vás rozčiluje už jen tím, že tady je. To ukazuje na vaši úroveň, ne na úroveň případných komentářů. A pokud se vám zdá, že tady někdo (třeba i já) furt remcá, tak se zamyslete nad tím, jaký k tomu má důvod. Já sem chodím načumovat už jen proto, že chci třeba vědět, zrovna jako Cherinka kousek nahoře, kdy si budu moci postahovat a pak vymazat svoje fotky. Na to se ale nikdo nenamáhá odpovědět. 

Markéta Škaldová

Tak já už nevím... Psali jsme již několikrát, že MOMENTÁLNĚ tyto hry nebudou. Ignorací a arogancí redakce? Podívalala jste se někdy na komentáře, které jsou směrovány nám? Pokud vím, většinou odpovídáme slušně, ale mně už to zkrátko nedalo. K selektování, ano, pokud je něco nevhodného, tak to smažeme, což není nic neobvyklého.

gerda

Dobrý den, pokud vám zbude chvilka času na dobrou knížku, doporučuji Hlavu XXII. Je tam jedno proslulé heslo, podle kterého se patrně vaše redakce řídí.

Motty

Markéta: Za nevhodný příspěvek bych považovala třeba to, kdyby tady někdo propagoval nacismus nebo pedofilii, ne to, když napíše, že by mu náladu zvedly piškvorky a lodě. Ale o tom nemá cenu se dohadovat, každá to vidíme jinak. Dřív se mi tady líbilo a neremcala jsem, teď se mi tady nelíbí, tak remcám a přestanu, až budu moct svůj zdejší profil zdárně ukončit. Což se zatím nedá. (A na fotky odpověď zase nepřišla.)

Vendula Kubalíková

Dobrý den, datum zpřístupnění fotogakerií, bohužel, neznám. Jak už jsme psaly u her, priorita je 100 % fungování webu. Teprve poté se bude moci IT přesunout na jiné úkoly. Pokud byste přesto chtěla smazat váš profil, návod najdete ve Všeobecných podmínkách, které jsou v patičce stránek. Hezký den.

Motty

Děkuji, ale předtím, než si smažu nenávratně profil, bych si ráda stáhla všechny svoje fotky. Jsem zvědavá, jestli se toho stoprocentního fungování webu a přesunutí IT na jiné úkoly vůbec dožiju. Podle tempa, jakým se nová verze dolaďuje už tři měsíce, to vypadá spíš bledě. 

Vendula Kubalíková

Ano, máte pravdu, že to trvá, každá úprava stojí nějaký čas. A Lukáš není robot. ( Za což jsem třeba já osobně moc ráda.) Hezký večer.

Motty

To naprosto chápu, že každá úprava trvá nějaký čas a že to Lukáš nemůže stíhat. Co nechápu, je to, proč teda tahle nevychytaná demoverze byla už před třemi měsíci s velkou slávou a pompou spuštěna. Proč jste slíbili něco upravit do měsíce a není to udělané ani teď. Těch proč by bylo hodně, ale už mě tahle diskuze popravdě nebaví a navíc se úplně odchýlila od původního tématu mazání "nevhodných" příspěvků. Taky hezký večer.

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Slečno Vodičková a Škaldová,

těší mě, že tak přesně víte, co bylo mým záměrem. Musím říct, že opravdu nevidím nic nevhodného na tom, když napíšu, že piškvorky a lodě mi zvednou náladu, zvlášť když je to pravda, navíc v zadání bylo napsáno, že to může být cokoliv. Jestli vy v tom vidíte útok....znáte přísloví o tom, že potrefená husa se vždycky ozve?

To teď budete mazat každý komentář, který bude "nevhodný" v tom, že vás nechválí či s vámi nesouhlasí??? To už tady jednou bylo...

Není pravda, že byste kdy komukoli vysvětlily, PROČ hry nebudou. Od října tady byly z vaší strany prosby o shovívavost, sliby, že všechno bude, jen to chce čas... a teď najednou považujete za šikanu, když chci pouze a jedině odpověď na jasně položenou otázku?

Možná jste měly v říjnu rovnou říct - všichni, co jste to tu měli rádi vypadněte, nemáme o vás zájem, teď budeme webem pro ty, co rádi bezduše klikají. Všichni bychom si ušetřili čas.

denkas

Chci vyhrat 17:19,  Krokodylice napsala stejny komentář jen ve verších a ten tam zůstal. Tak nevim, jak to redakce myslí. 

Ale vůbec to nemyslim proti Krokodýlici, tu naopak mam ráda, její básničky moc rada čtu. 

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

denkas:

tomu se říká rovný přístup...

příště zkusím taky veršovat sml37.gif

man-mimo

sml30.gif sml30.gif sml30.gif Tak jsem náhodou něco hledal, a hle sml2.gif

"slečna Fifi

Dobrý den, kdy nám konečně vrátíte lodě a piškvorky (samozřejmě včetně žebříčku)? Děkuji předem za odpověď."

25.11.2017 07:33

"Vendula Kubalíková

Dobrý den, stále na nich, bohužel, pracujeme. Víme, že se na ně těšíte, ale nejsme roboti. My už bychom je také rádi na stránkách měli... Hezký den."

01.12.2017 11:09

sml14.gif Sice je mi to osobně šumák, nikdy jsem to tu nehrál, a ani to nepředpokládám, ale někomu to klidně mohlo připadat, že tu budou, třeba i do konce roku sml80.gif

Kubula

sml67.gif

 šikulka!

Motty

man-mimo: prosím tě, co bylo 1.12., to už dneska nikdo neví, taková pradávná historie... tos fakt neměl dělat, žes to našel sml30.gif A jak ses mohl dočíst, nejsou to přece roboti, ne? Škoda, že odpovědi velmi roboticky vypadají.

Matinea

To je zajímavé - v diskusi o volbách šibenice nevadí sml57.gif

Vendula Kubalíková

Dobrý den, mrzí mě, co píšete. Nepřipadám si jako robot. Odpověď, kdy budou hry pro vás nemám. Kdybych vám neodpověděla, budou se zde množit dotazy a nepříjemné útoky, proč redakce mlčí.

Tým Žena-in je malý, na technických úpravách webu pracuje pouze jeden člověk. Správné fungování webu je prioritní, minoritní hry se zprovozní až později. Některé technické úkony stojí více času než jsme počítali. Děkujeme.

Kubula

Proč vás tak málo zajímá, co čtenáři opravdu chtějí? 

man-mimo

Protože dokud se tu dostatečně kliká, tak na tom až tak moc nezáleží sml80.gif

gerda

A proč by měli? Už zjistili, že se stále kliká i bez jejich vysvětlování, a o to jediné tu jde. Magazín uživí klikačky bez názoru.  Kdy naposledy jste tu někdo četl reakci pana Kříže nebo jeho manželky? Ona poslala pozdrav z Dubaje, on asi zlézá nějaké hory.

man-mimo

gerda: takže se tu kliká celkem slušně sml80.gif sml30.gif sml30.gif 

záclona

HHrozně mi chybí piškvorky budou tady ještě?

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Piškvorky ani lodě nejsou a nebudou, prý je nikdo neměl rád...sml43.gif

Máš si zahrát samolodě, říkají. To abychom byly pořádně zblbnuté a lépe klikaly.

telelot

holky, s hraním piškvorek a lodí jsme se přesunuly na fiftyfifty.cz  Nejsou sice tak pěkně vymakané, jako byly tady V MINULOSTI, ale hrát se dají, tak tam pojďte za námisml22.gif

man-mimo

Lukáš Čejka

Lode a piskborky se v soucasne dobe nepripravuji.

14.01.2018 20:52

sml80.gif

Gemeaux68

No dělají si z nás blázny... Nejdříve slibovali, že všechno bude, teď na své sliby jaksi pozapomněli. Kdyby se aspoň obtěžovali s nějakým smysluplným vysvětlením! Tedy nemyslím to, že lodě takzvaně nikdo nehrál. Asi to tady fakt zabalím, už nemám důvod sem chodit. Jaký smysl má bezduché klikání? Sbírání srdcí do klubu...čtení komerce, nic než komerční články tady v podstatě není.

akčak

Měla jsem raději vaše stránky dřívější ,ráda jsem četla básničky od krokodýlice ,od enky1 příspěvky .Vlastně jsem znala tak trošku dost děvčat podle jména ,která se mnou hrála hlavně  piškvorky a přitom jsme někdy prohodily pár vět pod piškvorkama .Někdy jen pozdrav a dělalo mně to radost .Ještě více se mně líbilo ,když jsem si četla ,to ,co holky napsaly ,jako ukol ,co jste zadali.

telelot

taky mi to děsně chybí!!!sml15.gif

enka1

Taky se mi stýská, snad jste všichni v pohodě :-)

Kadla

Přišla jsem si po dlouhé době přečíst čtvrteční článek paní Ládyové a koukám, že je stále vše při starém nebo tedy v tomto případě "při novém", tedy žádný posun k lepšímu. Ostatně, vlastně jsem ani nečekala, že by se k lepšímu něco změnilo.

slečna Fifi

pro Kristinu Vodičkovou:

Nikdo z vás nedělá viníka všeho, ale jestliže jednou napíšete, že lodě budou a podruhé, že neuvažujete o tom, zda je vůbec naprogramovat, tak tady něco nesedí a je úplně jedno, jestli tlumočíte něčí vyjádření nebo píšete vlastní názor. Myslím, že celý problém tohoto webu není ani tak v lodích nebo v jiných jednotlivostech, ale v tom, že už dávno pro vás není prvořadá spokojenost čtenářek, ale bezduché klikání ve jménu vyšších zisků, vy nepotřebujete lidi, co sem budou rádi chodit číst, hrát, diskutovat,  ale ovce, které si třicetkrát denně odkliknou a možná něco vyhrají. Takový stav vám vyhovuje, alespoň vám nemusí záležet na tom, jaké články a s kolika  chybami zde produkujete, stejně je nikdo nečte, nereaguje na ně, nediskutuje.

To, že je tady tolik po všech stránkách nespokojených reakcí je jen důkazem toho, že dřívější ženu-in měly ženy (a nejen ony) rády a proto je jim zatěžko ji jen tak opustit. Když však vidí, že jejich názory nikdo neposlouchá, tak jim stejně nic jiného nezbude. Chápu, že určité změny byly nutné, ale to, co nutné nebylo, stačilo vrátit zpět. Nebo udělat anketu a jejími výsledky se v rámci možností řídit. Jenomže to by vás muselo opravdu zajímat, co čtenáři chtějí. Vás zajímá hlavně to, co přináší užitek vám.

gerda

Tohle dokonale sedí na situaci tady.sml67.gif Já si ale za celá léta pobytu na ženě in nikdy nevšimla, že by kdokoliv z vedení uznal chybu a už vůbec, že by vyšel čtenářkám něčím vstříc. Vždycky jsme to byly jenom my, co si máme zvyknout, my, které nechápeme pronikavá zlepšení a nejsme pokrokové, my, které - když se nám to nelíbí - máme odejít jinam. Což se i stalo. Komické je, že si můžeme přečíst pobídku pana Kříže, abychom připomínkovaly, upozorňovaly....sml3.gif - a výsledek je, jaký je.

Čaroděj

Mám úplně stejný názor,akorát jsem teď neměla čas sem nic takového napsat.Prostě redakce potřebuje čtenářky které takzvaně drží hubu a krok.....sml17.gif

cherinka

Dobrý večer. Už sem nechodím a chodit nechci, ale opět se ptám - KDY se dostanu ke svým fotkám? 

slečna Fifi

pro Kristinu Vodičkovou, aby to neskončilo někde na konci stránek....:

nedávný dotaz:

a co lodě a piškvorky????? slibované už od konce října...

02.12.2017 12:21

?

Kristina Vodičková

Já vám nemohu dát jinou odpověď, jen že budou. Datum pro vás nemám, to se omlouvám.

02.12.2017 18:15

Proč tedy najednou tvrdíte, že lodě nikdo nehrál, a že snad ani nestojí za to je programovat...

Mohla byste nějakým způsobem vaše tvrzení doložit?

děkuji

Kristina Vodičková

Dobrý večer, informaci jsem dostala od Lukáše a pouze vám ji předala zde v diskuzi.  On do statistik vidí. To je vše, co vám k tomu mohu říct a mrzí mě, že za odpovědi v diskuzi je člověk automaticky braný jako viník všeho, pouze vám zde slušně odpovídám na dotazy, na které se zeptám vždy té určité zodpovědné osoby. 

gerda

Zdá se mi docela smutné, že do těchto diskusí málokdo z redakce zavítá a když,  odpoví tak, že se odpovědnost přesouvá na jednu osobu, pana Čejku. Pomalu to začíná vypadat, že celý ten nezdar - a o ničem jiném se po takové přestavbě webu hovořit nedá - se svaluje jedině na něj. Já sem už opravdu nechodím, není proč, jen si pročítám tyhle diskuse a nedělají na mě dojem, že je tu slibovaná pohoda a kvalita. Možná by měl konečně vystoupit i ten, kdo to všechn rozhodl a nese za všechno odpovědnost. Výsledky už přece nějaké jsou??sml24.gif

Femme fatale

Taky by mě zajímalo, kdo je ten nový Hulán, který má tento paskvil na svědomí.

Matinea

pro Femme fatale: paskvil vznikl minimálně ve spolupráci s Design StudioSCHNEIDER.cz, je to uvedeno úplně dole na stránce. Možná, že dělali jen grafiku a někdo jiný web kodoval, ale kdoví ...

man-mimo

Vendula Kubalíková 02.01.2018 15:21; Kristina Vodičková 02.01.2018 17:26:

Díky za vyčerpávající odpovědi sml24.gif 

enka1

 Vendula Kubalíková 04.01.2018 12:17 -  to aby bylo znát na který komentář odpovídám (zmatek nad zmatek)

To že se nemusí líbit všechno všem je jasné též všem. To je argument hodný alibistů. Nechápu tak radikální změnu, když minulá podoba ž-in  byla dotažena téměř k dokonalosti. Nechápu, jak může někdo opustit své ideály  původních myšlenek o podobě své práce za plytkou, bezduchou  verzi. Já myslela, že to umí jen politici. I když jedno vysvětlení se nabízí:  za hodně peněz - málo muziky ;-).  Noví, hlavně soutěživí čtenáři se nahrnou, klikat budou o 106 ( na to je nová verze geniální) a starý dobrý kombajny ztratí kámoše. Ale co je komu do toho, že?!

gerda

Holka, já obdivuju tvou vytrvalost. Taky mě mrzí, co se stalo. Ale už jsem odtud pryč a jinde. Zrada na čtenářkách, které se redakce dopustila, se prostě neodpouští. Proč chodit na tuctový magazín, kde se na Vox populi nebere vůbec zřetel?  Když jde o peníze, jde zřejmě všechno stranou. Těm, kterým stačí klikat a doufat, že vyhrají, to spíš bude  takhle vyhovovat. Nikdo po nich nebude chtít složitá souvětí.  Klikat umí i cvičená opice, za banán.

Kayty

Však ony kliky soutěživých platí jejich výplatu. Co my, diskutující zmůžeme ... Holt to "spravili" do současné, krásné, vzdušné, bílé nádherné webové stránky, která láká ty správné uživatelky. Zajímavé ovšem zůstává, že se v diskuzích objevují stále ty samé nicky a ty nové správné uživatelky, které tahle verze baví (někdo to z redakce zmínil už po druhém velkém třesku), tu jaksi nejsou. Dokonce i toplist hlásí úpadek. Koukám tam na firemní, tak jsem ze zvědavosti našla ženu.

Já osobně jsem tady po delší době dočíst si články p. Ládyové. Alespoň něco zůstalo při starém a čtivém. Přečtu a zase mě tu nikdo neuvidí. 

...

apropó mobilní verze, přístup do staré verze a vymazání vlastních fotek, smazání diskuzí, profilu ... co redakce, nic?

enka1

Tož já bych si třeba i ráda  stáhla svý články, ještě z dob denních editorů,. Měla jsem je jen tady. 

Lukáš Čejka

Enka1 - pouzij na to vyhledavani - jako vyhledvany vyraz zadej Enka1 a yatrhni Clanek  - vyhleda ti to vsechny clanky, kde se vyskytuje tvuj nick.

Motty

Lukáš - taky jsem si chtěla uložit některý články a když jsem postupovala podle toho návodu, našlo mi to všehovšudy 2, slovy DVA, články, za celou dobu mojí asi 14-leté existence tady. Jeden z roku 2005 a jeden z roku 2008. Tak nevím, kde udělali soudruzi z NDR chybu...

Lukáš Čejka

Nejde to clanky, kde je v nadpisu nebo textu uveden vas nick

Motty

Aha, to jsem blbě pochopila. Ale aspoň jsem našla něco, na co jsem už dávno zapomněla. Takže díky za to. 

Gemeaux68

neuběhlo ani deset let, a máme to tu znovu...

https://blog.lupa.cz/webdev/zena-in-aneb-jak-se-to-nema-delat/

Motty

Gemeaux68:

Když člověk pomine to opravdu NESKUTEČNÝ množství gramatických a interpunkčních chyb, tak je to skvěle popsáno. Na tuhle situaci to sedí přesně. Zažila jsem tady tu perestrojku poprvý, ustála ji, tohle už ale ne. Vracím se sem tak jednou za dva týdny a ty pauzy se pořád prodlužují, vždycky jen nakouknu na pár míst, jestli je něco novýho a jinak mě sem už nic netáhne. Lidi, co tu byli, tady už nejsou, diskuze, co fungovaly, jsou mrtvé, pod články je do pěti komentářů, tak proč jinak sem teda chodit...

man-mimo

No, "NESKUTEČNÝ množství gramatických a interpunkčních chyb" Mezi místními články profesionálních redaktorek by to průměr nijak moc nepřekročilo sml14.gif

enka1

Díky, Lukáši, zkusím.

monkee

Stále to stojí za h*vn*, běžně vulgární nebývám, ale toto zmršení magazínu je nad moje chápání. To, co jsme oceňovaly - okamžité zviditelnění nových komentů v oblíbených článcích a diskuzích, náhled na připojené kamarádky i ostatní uživatelky, vkládání vlastních fotek v soukromých diskuzích, stránkování atd. - prostě nemáte zájem vrátit, čímž sami bouráte komunitu, kterou tu vaši předchůdci pracně vytvořili a která byla pro nás příjemným prostředím pro setkávání (nejprve virtuální a po čase i osobní). A tato komunita vaše stránky zviditelňovala (např. vtipnými a občas bouřlivými komentáři) a to i v době, kdy už kvalita obsahu článků redakce trvale upadá. Kde jsou ty časy, kdy jsme mohly kamarádkám i redakci popřát k svátkům a do nového roku vlastním PFkem?!sml15.gifsml6.gifsml68.gif

Leni2

Také jsem ještě nepochopila - PROČ se předělalo k HORŠÍMU 

.  .  .  .  .                                                      - co fungovalo DOBŘE ? ? ? 

Vendula Kubalíková

Dobrý den, 

magazín se mění a je nám líto, že tu změnu vnímáte tak negativně, zároveň si myslíme, že žádná podoba webu nebude vyhovovat všem. Změna byla potřeba z mnoha důvodů. Vysvětlovali jsme je v několika článcích. Na některých věcech stále pracujeme, snad již příští týden bude funkční upozornění na okomentovanou zprávu, řešíme stránkování, atd. Posouváme funkčnost webu, ať vám to tak nepřijde. Žena-in tvoří malý tým lidí, nejsme obrovská firma o desítkách zaměstnanců. Přesto se snažíme, co to jde. Některé věci se ale už opravdu nevrátí. S nemožností vkládání fotek se budeme muset smířit. Soudní žaloby ohledně autorství fotek by byly pro web likvidační. A tomu se nechceme vystavovat. Hezký den. 

monkee

pro V. Kubalíkovou: Fotografie v uzamčených diskuzích jsou soukromého charakteru, chcete mi tvrdit, že se k nim dostane kdokoliv a naše soukromí nabourá???

Vendula Kubalíková

Do uzavřené diskuze by se dostat vyhledavač snímků neměl. Ale my nedokážeme uhlídat, kdo diskuzi uzavřel či naopak odemknul. Neumíme ani prověřit členy diskuze, atd. A ke všem musíme, bohužel, přistupovat stejně. Nemáme správce diskuzí. A pokud mám upřímně odpovědět na to, zda je možné se na internetu nabourat téměř kamkoli, ano je. Nový web má mnohem vyšší stupeň bezpečnosti než ten starý. Třeba proto byl web potřeba změnit. 

tetina

Nebylo by možné  na titulní stránce sdělit, kdy zase bude spuštěn věrnostní klub?  Takto hledáme a nic nevímesml15.gif

moravačka Aja

Odpověď na tuto otázku máte v sekci "napište redakci žena-in"

monkee

Pro moravačku: tetina žádala o uveřejnění na titulní straně, tedy mezi "nejnovějšími" články. Nikdo nemá povinnost projíždět pořád dokola redakční diskuze.

moravačka Aja

pro monkee

Tak to pardón

monkee

pro moravačku: 2x číst a 1x odpovídatsml33.gifsml37.gif

moravačka Aja

A baví Vás do každýho rýpat?Tetina se ptala,já odpověděla.A navíc kdybyste četla pořádně,tak byste určitě věděla,že to tam bylo!!

monkee

pro moravačku: A ty nepřeneseš přes srdce, když nemáš poslední slovo? Kdyby ses podívala na můj poslední koment pořádně, viděla bys na konci smajlíky... P.S. Mezi čtenářkami si navzájem už léta tykáme.sml22.gif

moravačka Aja

pro monkee

Fajn,tykáme si.Sice nevím s kým mám tu čest,ale nevadí.sml15.gif.Jo a není pravda,že musím mít poslední slovo.sml38.gifsml38.gif

man-mimo

Zkusim se zeptat další rok. sml14.gif V jakém stádiu je přemítání o možnostech "aktivních uživatelek"? sml26.gif 

Kubula

A stádium lodí a piškvorek??

Vendula Kubalíková

Dobrý den, samolodě jsou již od začátku prosince spuštěné. Zahrajte si. Hezký den.

Kubula

Na samolodě se tady nikdo neptal, ale nejsem sama, komu zde už dva měsíce chybí piškvorky a lodě, tak to prosím rozlišujte, díky.

Kristina Vodičková

Lodě jako takové nebyly téměř vůbec využívané v porovnání se samoloděmi, tudíž se v tuto chvíli obnovily pouze ony. Děkujeme vám za podnět k dalšímu jednání, zda lodě nechat znovu programovat.

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

To si děláte legraci? Tak se podívejte do archivu, kolik lidí hrálo lodě , podívejte se na žebříček.... Měla jsem dva měsíce trpělivost s vaším paskvilem, ale teď jste mě teda fakt dorazila. A myslím, že nebudu sama.

žehlička

Od začátku vaší super vzdušné verze slibujete lodě a piškvorky, xkrát tady byly na to dotazy a teď najednou nevíte, zda je necháte naprogramovat? Máte ještě nějaké silvestrovské promile anebo si děláte ze čtenářek blázny? Apríl ještě nebyl!!

Lefina

No tak tuhle odpověď jste si snad mohla nechat...

Matinea

Odpověď Kristiny Vodičkové je podložená fakty, tak co remcáte sml52.gif

poklička

Třeba nám ta fakta i doloží, že jo! sml68.gif

man-mimo

Matinea: sml80.gif to možná je, ale mého dotazu se až tak moc netýká sml24.gif sml30.gif

Matinea

pro mam-mimo ...tak to promiň, ale já nemohu za to řazení diskuse. Reagovala jsem na nefunkční lodě. Ale jistě to redakce vychytá  a budeme všichni moc spokojení sml52.gifsml14.gif

Handulka24

Pro slečnu Vodičkovou (Hulánovou):

Mohla byste nám zde prosím předložit nějaká věrohodná fakta, abychom i my viděly, jak moc (ne)byly lodě využívané v porovnání s loděmi?

Handulka24

pardon, samozřejmě v porovnání se samoloděmi

jarka1234

man-mimo: máš smůlu, tvůj dotaz zanikl mezi dotazem o lodích sml30.gifsml39.gif

man-mimo

jarka1234: kdyby mezi, tak bych to třeba pochopil, ale byl PRVNÍ! A vlastně jediný, to ostatní je tu vedené jako odpovědi sml80.gif sml30.gif

jarka1234

man-mimo: to máš úplně jedno sml30.gifsml30.gifsml30.gif

Amour

man-mimo: nestěžuj si, buď rád, že můžeš vzdušně klikat...sml37.gif

iljanka

Mám prosím dotaz: když už funguje ukládání oblíbených článků, je také možné naopak vymazat diskuse z oblíbených? Děkuji za odpověď.

Kristina Vodičková

Dobrý večer, to jste mohla od začátku. Srdíčkem se přidává i odebírá. :)

iljanka

To je velice dobrá rada, ale jak to mám udělat, když do diskuse nemám přístup? A jak mám vymazat svou vlastní diskusi? To zatím pořád ještě nejde?

dasena

Dobrý den, chci se zeptat, kde najdu d kdy jsem registrovaná na Vašem webu, děkuji za odpověd

man-mimo

"Kristina Vodičková

Dobrý den,

články jako oblíbené určitě plánujeme znovu obnovit, přesný termín pro vás nemám, ale do konce roku by to mělo fungovat.

Co se týče aktivních uživatelek - děkujeme za poznatek, doteď jsme o této funkci v nejbližší době neuvažovali, ale zamyslíme se nad možnostmi.

22.11.2017 10:08"

.

Uz se můžu začít těšit sml26.gif nebo mám počkat na konec kterého roku? sml80.gif 

Kristina Vodičková

Dobrý den,

místo rychlé odpovědi už máte funkční přidávání do oblíbených. Vyzkoušejte a dejte nám vědět.

Příjemný den

telelot

Dobrý den paní Vodičková, sice se pod článkem objevilo srdíčko a slovo OBLÍBENÉ, ale bohužel mně to nefunguje, srdíčko není funkční, nedá se na něj kliknout...sml80.gif

Kristina Vodičková

Vyzkoušela jsem to několikrát, kliknete na něj, ono praskne a pakhove svém profilu najdete v oblíbených. Zkuste na něj najet myší a klikněte ;)

Lukáš Čejka

Pokud vam pridavani do oblibenych nefunguje, tak se zrejme ve vasem prohlizeci neaktualizovaly potrebne scripty a styly. Zkuste prosim stranku nacist pres kombinaci klaves CTRL a F5, pripadne na mobilu odstranit docasne soubory prohlizece

man-mimo

Kristina Vodičková 21.12.2017 14:38: sml2.gif jsem překvapen, už jsem přestával doufat sml80.gif

Na "aktivní uživatelky" se zeptám příští rok sml26.gif sml30.gif

telelot

Jj, teď už to jde, ale včera fakt ne, vůbec se mi neobjevovala "ruka" při najetí na srdíčko. Díkysml16.gif

Matinea

Má vůbec cenu něco zde ještě měnit? V podstatě je to vymrhaná energie. ... vždyť na Ž-in už skoro nikdo nechodí (např. dle počtu příspěvků pod články)

margot

no já myslím, že se tu kliká daleko víc - jen už se nediskutujesml24.gif

gerda

A o to přece šlo - aby se klikalo a nekritizovalo! Redakci se konečně po letech povedlo udělat z myslících čtenářek poslušné stádečko. Stačí prolétnout oduševnělé příspěvky pod články, tedy pokud tam vůbec nějaké jsou. sml30.gifsml57.gif

Přihlášení

Vyhledávání

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama

Náš tip