TOPlist

Diskuze

Jak se vám líbí nová verze Žena-in.cz?

Diskuse určená pro vaše názory, připomínky, pro vaši chválu i kritiku nové verze magazínu Žena-in.cz

Dejte nám vědět, jak se vám nová verze našeho magazínu líbí. Problémy prosím hlaste do diskuse: Problémy s novou verzí.

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

monkee

Prošly čtyři měsíce od kalamitní změny magazínu - můžete mi sdělit, které další (z námi přednesených) připomínky a kdy budou realizovány? Nejlépe mezi Nejnovějšími články.

Podle všeho redakce ustrnula na statu(su) quo, není-liž pravda?

enka1

Jestli on s tím Lukáš nesekl? Nedivila bych sesml24.gif

gerda

Kdo by se mu mohl divit? Vyžral si to do samého dna, musel udělat fůru práce na něčem, co ve výsledku stojí za starou belu. Teda novou, vzdušnou belusml39.gif. Už se to tu jakž takž utřepalo, jede to dál, patrně se dostatečně kliká a k uživení redakce to stačí. No, a podle počtu diskutujících pod Novinkami i Komercí se dá snadno usoudit, jak to lidi baví.sml34.gif

gerda

Reakce na Kayty. Já jsem psala pouze do diskusí pod články, případně rozeslala pár mailů spřáteleným nickům. Ale to, co píšeš, je skutečně tak závažná věc, že nechápu to ticho po pěšině a klid majitele magazínu. Proč neuklidní své bývalé čtenářky? Proč nenapíše, jak a kdy bude všecko v pořádku? Nebo si s tím neví rady? Ohrožovat soukromí čtenářek, to není dobrá vizitka hospodáře! Kdy naposledy se tu k problému vyslovil pan Kříž? V říjnu??sml3.gif Magazín už asi jede samospádem, na oprávněné požadavky se nebere zřetel. Hlavně, že klikačky drží magazín nad vodou a za vodou.sml14.gif

Motty

Tady už nikdo nikoho uklidňovat nebude. Redakce přežila ty největší výbuchy emocí, nashromáždila si davy těch, kterým to tady předtím šíleně vadilo, zato teď jsou tady jako v sedmým nebi a že jinak je tady naprostý mrtvo a diskutuje se maximálně v uzavřených diskuzích, to je netrápí. A to uchovávání příspěvků v diskuzích, i když se někdo vymaže, je fakt postavený na hlavu. Teoreticky, kdyby sis teď vymazala svůj profil a já udělala to samý, tak si tady bude povídat "uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu" s "uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu". Jsem fakt zvědavá, jestli na to, co psala Kayty, někdo zareaguje a vysvětlí, co teda bude. Protože mě to tady opravdu nebaví a jen čekám, kdy (a jestli) se něco ohledně toho vymazání profilu změní.

Rikina

Stále nic?  sml14.gif sml80.gif sml68.gif 

man-mimo

Jaak stále nic? sml28.gif sml31.gif Skončily útočné šikanózní "dotazy". 

Svět už je tu zase v pořádku. sml80.gif sml24.gif 

Rikina

man-mimo: svět je v pořádku, to lidi jsou v h....u  - pravil onehdy jakýsi filosof internetových diskuzí. A měl pravdu. sml24.gif

Matinea

Ano, Žena-in už vyhnila

Kayty

Obávám se, že ne. Ovšem od našeho IT technika máme info, že nás od května čekají změny, co se týká ochrany osobních údajů, což může být i IP adresa, adresa, jméno ... či cokoli, co jsem kde tu napsala (kde zůstaly moje data). Na mou žádost se to musí beze zbytku smazat. Jelikož máme eshop, evidujeme zákazníky, tak o tom mluvil.

citace z příručky GDPR: Co znamená právo být zapomenut?

Právo na výmaz (být zapomenut) představuje v obecném nařízení jinými slovy vyjádřenou povinnost správce zlikvidovat osobní údaje, pokud je splněna alespoň jedna podmínka:

osobní údaje již nejsou potřebné pro účely, pro které byly shromážděny nebo jinak zpracovány,

subjekt údajů odvolá souhlas a neexistuje žádný další právní důvod pro zpracování,

subjekt údajů vznese námitky proti zpracování a neexistují žádné převažující oprávněné důvody pro zpracování,

osobní údaje byly zpracovány protiprávně,

osobní údaje musí být vymazány ke splnění právní povinnosti,

osobní údaje byly shromážděny v souvislosti s nabídkou služeb informační společnosti podle článku 8 odst. 1 Obecného nařízení.

iljanka

Taky čekám jak na smilování, abych mohla vymazat své fotky a diskuse a mohla tady skončit. Asi jsem špatně pochopila sliby, že po novém roce to bude možné. Domnívala jsem se, že je myšleno v lednu, no jo, sliby se slibují, blázni se radují. Slibem nezarmoutíš.

Rikina

To je masakr, tahle diskuze. Takže fotky si pořád vymazat nemůžu, a jinak je to tady čím dál tím stejné. No tak zas cca za měsíc nakouknu, jestli už bude šance se k fotkám dostat. To je poslední, co tady potřebuju vyřídit.

man-mimo

sml80.gif aspoň budeš mít v důchodu co dělat sml24.gif sml30.gif

Motty

Fotky i ostatní příspěvky tady zůstanou na věky věků ámen, neboť jsou už "majetkem serveru Žena-in.cz. Vždycky tomu tak bylo a i nadále bude." 

Tak mi bylo řečeno. A bude tomu tak i poté, co uživatel odejde nebo bude odejit. Prostě jednou jsme se zapletli s ďáblem a upsali mu duši a vykoupení není možné sml30.gif

Rikina

Ano, to jsem si taky přečetla. Ale chápu to tak, že se to týká zveřejněných věcí - toho, co člověk napsal jako komentář pod články, nebo ve veřejné a všem přístupné diskuzi.  To je jistě v pořádku a je to tak všude. Skoro. Jenže mně se jedná o fotky, které nikdy zveřejněné nebyly. Pouze byly vloženy do soukromé uzamčené diskuze, a aby tam mohly být vloženy, musely být nejdříve nahrány na server ž-in. V tu dobu ale byla také funkční volba takové fotky mazat. Jedině proto jsem si troufla vůbec sem nějaké fotky dávat - protože jsem věděla, že je tam nechám maximálně týden a pak je smažu. V nové verzi je tato možnost mazat fotky vložené do soukromých diskuzí již nedostupná. Bez varování předem, že se to stane. Proto žádám celou dobu buď o přístup k tomu úložišti, kde ty fotky dříve byly, abych je mohla smazat osobně, nebo o záruku, že již smazány byly a nikdy a nikde nebudou použity, protože nikdy nebyly určeny k volnému zveřejnění. Podle mého názoru se tento problém týká i zdejších fotoalb, která byla zamčená a nebyla zpřístupněná všem uživatelkám ž-in. Jestliže si redakce hodlá dělat nějaké nároky na volné nakládání s těmito fotkami, ačkoli uživatel již v okamžiku vložení takové fotky jasně deklaroval, že si nepřeje jejich zveřejňování, a vkládal do "neveřejného prostoru",pak se zde rýsuje velmi zajímavý soudní spor.

Rikina

Jinými slovy - redakce jednostranně změnila podmínky, za kterých sem byly fotky vloženy, a neumožnila žádným způsobem čtenářkám na to včas reagovat a případně si ty fotky stáhnout a vymazat. To se ve slušné společnosti nedělá. Mělo být jasně, přesně, srozumitelně  a hlavně dostatečně předem řečeno, jaké změny v nové verzi se mohou dotknout citlivých dat čtenářek (a já soukromé fotografie za citlivá data považuji),  aby se každý mohl podle toho zařídit. Nic jiného nežádám, než aby se to stalo alespoň dodatečně, a napravilo se toto závažné opomenutí.

Motty

Souhlasím s každým slovem. Taky tady někde mám fotoalba, ke kterým bych se jednou ráda dostala. Chci si fotky postahovat a bláhově jsem si myslela, že když se potom nadobro odhlásím, nic tady nezbyde. A teď vidím, že i když je uživatelka "odejita" - jako třeba teď Chci vyhrát, tak stejně tady všechny komentáře zůstávají vidět. A podle té definice tady tím pádem zůstávají asi třeba i diskuze, které založila a zamkla. Sama takovou diskuzi mám a tohle se mi vůbec nelíbí. Že už sem potom ani nevkročím, ale hodně dlouhá a osobní diskuze plná fotek tady zůstane. Bohužel musím říct, že tenhle web už nějaký pátek za slušnou společnost nepovažuju. Jasně, měla jsem si asi před těmi x lety, kdy jsem se tady zaregistrovala, prostudovat Všeobecné podmínky, abych byla poučená. Ale to mě fakt vůbec nenapadlo. Nejde o to, že bych tady měla něco, za co bych se musela stydět nebo co by přivodilo světovou katastrofu, ale ten princip mě teda pěkně štve. 

Rikina

V této souvislosti je zajímavé, že při minulé velké změně na tomto serveru, tzv. "hulanizaci" před cca 9 lety, bylo řečeno, že příspěvky uživatelů, kteří již nejsou aktivní, budou vymazány spolu s jejich uživatelskými účty.  A to se také stalo. Vím o řadě "nicků" osob, které sem před onou změnou chodily, a jejichž příspěvky z komentářů i z diskuzí zmizely. Tím samozřejmě některé starší diskuze pozbyly smyslu, protože tam pak chybí kontext, když je část reakcí různých lidí pryč. Nicméně je to přinejmenším důkaz toho, že ne "vždycky tomu tak bylo" a nejede přes to vlak. A před dobou o něco kratší ještě na staré verzi byly čtenářky varovány, že budou smazány některé delší dobu neaktivní čtenářské diskuze, a že kdo si přeje, aby jeho diskuze byla zachována, ať napíše přímo do té diskuze, že si ji přeje zachovat. Což se také stalo. Takže je zřejmé, že když se chce, tak mazat jde.

gerda

Mně je nejvíc divné, že se k tak vážnému problému z redakce nikdo nehlásí. Porušování soukromí, což v tomto případě je, je přece hodně ožehavé téma. Nevím, jestli bude mít kdo odvahu soudit se s majitelem webu, ale za to, jak se chová, bych se vlastně nemohla divit. Na dotazy odpovídají děvčata z redakce tak, aby se zachovala svému chlebodárci. Že je magazín znehodnocený, je jedna věc. Ale jak zachází s citlivými daty svých čtenářek, to je opravdu nechutné.

Nikdo

Tak si hlavně holky dávejte pozor, aby vás redakce nesmazala dříve, než si něco stihnete vymazat samy. Víte, že otázky, které se jim nehodí do krámu ( ať už piškvorky, lodě, či fotky v diskuzích), jsou zde považovány za útočení, šikanování redakce a já nevím co ještě, a  pachatelé jsou  nemilosrdně ztrestáni!!!

Motty

Nikdo - ano, všimla jsem si sml68.gif

cherinka

Musím souhlasit s každým slovem. A smutné je, že zase žádná odezva ze strany redakce. :-(

kristyna0409

Ahoj holky, obracím se na vás s dotazem - i když úplně nevím, jestli patří do téhle kategorie. Všimla jsem si - relativně pozdě - že je tady něco jako věrnostní klub. Podmínky pro účasti v soutěžích jsem si přečetla, ale není mi zcela jasné, jak mohu získávat srdíčka za přečtené články. Přečetla jsem jich třeba během dneška relativně dost, nicméně neděje se nic :) Mám hotovou klasickou registraci (vyplněné údaje i odsouhlasenou poštu), za hry se mi srdíčka připočítávjí, ale u čtení článku?. Musím proto udělat ještě něco dalšího? 

Moc díky za případné rady :) Hezký víkend, Kristýna 

denkas

Co je relativně dost? Máš jich přečíst 30.  

enka1

MUSÍŠ !!!!!!!     sml26.gifsml22.gif

Vendula Kubalíková

Dobrý den, pokud projdete 30 článků v jednom dni, systém vám červené srdce automaticky přičte. Možná se vám bude hodit tento článek - http://zena-in.cz/clanek/caste-dotazy-k-vernostnimu-klubu , kde jsou pravidla Věrnostního klubu shrnuta. Příjemné soutěžení.

Matinea
Motty

sml30.gifsml30.gifsml30.gif A taky mu nikdo neodpověděl sml30.gif

gerda

A šup s tebou do trezoru!sml30.gifsml45.gif

enka1

sml30.gif

Matinea

Tak zatím jsem tu sml57.gif

Motty

Dost by mě zajímalo, jestli uživatelka Chci vyhrát byla smazána na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu. Je to tak kulišácky uvedený, že si z toho každý může vybrat, co chce. V každým případě ale z toho vyplývá, že kdybych chtěla svůj profil zrušit, tak moje komentáře tady stejně zůstanou? To pak moc nechápu smysl.

Kristina Vodičková

Dobrý den,

Všeobecné podmínky a podmínky soukromí jsou v patičce naší webové stránky. K vašemu dotazu přidám jeden z bodů:

V případě, že Uživatel umístí na Žena-in.cz obsah v souladu s čl. IV, odst. 6 nebo pokud poskytne Provozovateli prostřednictvím Žena-in.cz obrazový, zvukový, textový nebo audiovizuální materiál, uděluje tím Uživatel Provozovateli licenci k užití takového obsahu resp. materiálu, pokud tento materiál splňuje znaky autorského díla, nebo je jinak chráněn autorským zákonem, k jeho publikaci na Žena-in.cz a uděluje Provozovateli právo spojit tento materiál s jiným dílem či materiálem a upravit ho pro účely jeho publikace. Uživatel je povinen poskytnout Provozovateli resp. umístit na Žena-in.cz pouze takový obsah či materiál, ve vztahu, ke kterému je oprávněn poskytnout Provozovateli práva uvedená v tomto odstavci. V případě porušení této povinnosti odpovídá Uživatel Provozovateli za škodu.

http://zena-in.cz/redakce/vseobecne-podminky-uziti

Motty

Děkuji za vynaloženou námahu s překopírováním textu. Je tak úžasně nesrozumitelný, že mě vůbec nebaví ho číst. Ptala jsem se, jestli Chci vyhrát se smazala sama nebo byla smazána vámi a jestli tady komentáře zůstávají i po smazání profilu. Na to by mi stačila obyčejná odpověď o pár slovech.

Kristina Vodičková

Ano, příspěvky, které uveřejníte v diskuzích a pod články se ve chvíli uveřejnění stávají majetkem serveru Žena-in.cz. Vždycky tomu tak bylo a i nadále bude.

man-mimo

sml30.gif sml30.gif sml30.gif

Motty: a ne že se tu budeš ptát pořád dokola sml31.gif sml30.gif sml30.gif

Markéta Škaldová

man-mimo: Abyste se náhodu nezapomněl někde vyjádřit...

gerda

Když ono je to těžký - jak to čtu, stejně Motty na první otázku odpověď nedostalasml14.gif. Takže pokud bude chtít vědět, kdo to vlastně smazal, musí se ptát znovu.sml80.gif

man-mimo

Markéta Škaldová: sml80.gif i to by se mohlo stát. Ale tahle opakovaně nezodpovídaná otázka by mě taky zajímala, když už tu padla. sml24.gif

Jinak na moje otázky tu odpovědi už ani nečekám. 

RejholcovicPepina

man-mimo: Já se Ti divím, víš že máš být potichu, nic neříkat a jen šoupat nohama. A není to náááhodou z jiné strany ŠIKANA? sml30.gif

Motty

Já se vůbec nedivím, že jsem dostala 2x odpověď jen na půlku mýho dotazu. To už jsem si všimla xkrát, že stejně jako se selektují vhodné či  nevhodné příspěvky, tak se selektují vhodné či nevhodné dotazy. Z toho mi vyplývá, že Chci vyhrát se sama nesmazala. Tak jen oznamuju, že ani já se nehodlám zatím sama vymazat, kdyby náhodou k něčemu došlo sml24.gif

man-mimo

Markéta Škaldová: sml2.gif došlo mi to až poté. No, bráním se si to přiznat pořád. sml80.gif Skoro to vypadá, že má láska není opětována sml15.gif

Motty

man-mimo: sml79.gifmusíš se snažit ještě víc sml8.gif

krokodylice

Dobrý den!

Obracím se na redakci s prosbou. Nepíši útočně, snad si tedy odpověď zasloužím. Nebylo by možné napsat článek, ve kterém bude shrnuto, jaké změny se na těchto stránkách ještě připravují. V těchto diskuzích diskuzích se těžko hledá odpověď a proto se ptáme stále na stejné věci.

Při vyhledávání v článcích podle textu jsem se dočetla, že hry připravíte do konce listopadu. Od včerejší reakce na svůj komentář v jedné soutěži vím, že piškvorky jste odsunuli na neurčito a že je mezi hrami marně vyhlížím. Mezi komentáři v jiné diskuzi prý někdo našel informaci od Lukáše Čejky ze 14.1., že lodě a piškvorky se nepřipravují. Přestože jsem se snažila hledat, takový komentář jsem neobjevila.

Nešlo by to tedy shrnout odpovědi na dotazy do jednoho článku - např. "Stav změn v nové verzi" do pár bodů - kdy a jestli bude

- stažení fotografií

- zobrazení aktivních kamarádek v profilu

- náhled na vlastní komentáře v diskuzích a k nim připojené odpovědi

- ještě někdy v historii lodě a piškvorky (např. u mne byly piškvorky prvním důvodem, proč jsem na tyto stránky přišla a nejsem jedná, kdo pořád doufá, že se vrátí)

K této aktivitě mě přiměla krátkodobá (doufám) zdravotní indispozice a několikadenní dostatek volného času.

Děkuji za odpověď. Věřím, že na nějaký takový článek dojde.

žehlička

Ty máš teda odvahu...Kdo se zeptá na piškvorky, bude smazán!

Vendula Kubalíková

Dobrý den,

děkuji za dotazy. Článek nechystáme, protože všechny dotazy, které zde píšete, se týkají velmi omezené skupiny tazatelek.

Velmi ráda bych vám dala jasnou odpověď, ale jak jsem psala už níže do jiného komentáře, konkrétní datum neznám. Nejsem IT a ani ten nedokáže přesně určit časovou náročnost zapracování nové funkcionality. Navíc všechny tyto věci děláme po kouskách tak, abychom neohrozili nové každodenní vydání, články, kvízy, soutěže a jejich vyhlášení. Pro 6 lidí sedící v redakci dost práce. Pokud napíšu, že jednu z funkcí zprovozníme v únoru a ono to bude v březnu, dovedete si představit, co to vyvolá.

Vendula Kubalíková

Stažení fotografií výhledově bude, ale hledáme nejjednodušší řešení, kam umístit fotografie tak, aby si je mohly uživatelky jednorázově stáhnout.

Se zobrazením aktivních kamarádek v profilu jsme nepočítali, přidáme na seznam a zvážíme.

Náhled na vlastní komentáře se bude řešit z tohoto vašeho seznamu jako první. Ani my nejsme úplně spokojeni s řazením komentářů v diskuzi.

Hry – ano, do budoucnosti se počítá určitě s piškvorkami a nejspíš i loděmi. Opravdu je ale hraje velmi malá část uživatelek v řádu desítek lidí (registrací na webu je v desítkách tisících pro srovnání), a proto přednostně řešíme jiné věci, jako třeba přihlášení uživatelek přes Facebook, který je pro web prostě důležitější.

Jsem moc vděčná za váš věcný dotaz. Pevně doufám, že si na své hry a nové funkce webu počkáte. Prima den a přeji brzké uzdravení.

RejholcovicPepina

A proč by měli? Už zjistili, že se stále kliká i bez jejich vysvětlování, a o to jediné tu jde. Magazín uživí klikačky bez názoru. Kdy naposledy jste tu někdo četl reakci pana Kříže nebo jeho manželky? Ona poslala pozdrav z Dubaje, on asi zlézá nějaké hory.

16.01.2018 12:25

..............................................................................................................................................................................

Přesně to Gerda napsala a moc výstižně!!!sml67.gif Tento web je podnikání jako každé jiné. Kdysi se ctilo heslo:NÁŠ ZÁKAZNÍK-NÁŠ PÁN. Protože bez zákazníka má podnikatel co? HOUŇO!! Tak se nám doba změnila do podoby, kdy heslo o pánovi je k smíchu, našel se systém kdy zákazník je pouhý póvl, který za vidinu řasenky mydlí do klávesnice jak zběsilý. Hodnota jako slušnost  zmizela do nenávratna. Dokud se bude klikat, bude Dubaj a hory. Kdyby se VŠEM "zákazníkům" rozsvítilo v hlavě, na měsíc  přestalo klikat, tak by se v jiné hlavě možná rozsvítilo také, a uvědomila si, že z Dubaje a hor by mohly záhy být Klatovy a Šumava. Jenomže jak znám lid, vím že se to nestane. Budou remcat a třískat do té klávesnice dál.

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

tak co vyhlásit ženě-klik stávku?

RejholcovicPepina

Klidně!!!!!

gerda

Jenomže ty hujerky sem ani nepáchnou, tak o žádné stávce vědět nebudou.sml30.gif Jsou zcela pohlceny klikáním na všecko, co se  té pravé nudli zjeví. Tady to opravdu cenu nemá, redakce dělá mrtvého brouka, protože obhajovat neobhajitelné nelze a už opravdu nikomu nic nenamluví.  Tak komu hodně nenáročnému stačí balíček za usilovné klikání, ať si ho užije dosyta.sml24.gif

cherinka

Tak ozve se mi někdo z redakce? Vím, že na nás slušně řečeno kašlou,  ale odpovědět by mohli. Nebo je snad opravdu unesli mimozemšťané?  sml3.gifsml6.gifsml6.gifViz: 

cherinka

Dobrý večer. Už sem nechodím a chodit nechci, ale opět se ptám - KDY se dostanu ke svým fotkám?

07.01.2018 23:01

Gemeaux68

A proč kladeš takové otázky? Kdybys pochválila vzdušnou verzi, odpověděli by hned, ale takhle...

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Tak jsem do dnešní soutěže o knihu napsala komentář, na otázku "Co vám zvedne náladu?" jsem odpověděla, že náladu by mi zvedly piškvorky a lodě na Ženě-in.

Dvakrát mi byl tento komentář smazán. To už je tedy opravdu přes čáru. Redakce teď určuje, co má člověku zvednout náladu a kdo smí či nesmí soutěžit? Soutěže zde se řídí jinými pravidly než ostatní internetové soutěže?

telelot

tak to je tedy síla....sml68.gif

Motty

Tak vzhledem k téhle větě - Napište nám, co vám zaručeně vždy zvedne náladu. Může to být opravdu cokoliv. Soutěž končí ve čtvrtek (18. 1.) ve 14 hodin. Příspěvek, který bude mít nejvíce počtů To se mi líbí, vyhrává. - je to od redakce opravdu drzost největšího kalibru!

Kristina Vodičková

Dobrý den Chci vyhrát,

Váš příspěvek byl opakovaně smazán, jelikož jeho záměrem bylo vyvolat diskuzi o něčem jiném, než je soutěž a zároveň získat like za komentář útočící proti redakci a ne za způsob „jak si zvednout náladu“, což je podmínka soutěže. Na komentář ohledně lodí a piškvorků jsme vám několikrát odpovídali, vaše komentáře vidíme a váš způsob komunikace hraničí se šikanou. Redakce má právo moderovat diskuze a mazat nevhodné, neslušné a útočící komentáře a zároveň má právo určovat pravidla soutěže na našem webu.

man-mimo

 Kristina Vodičková: sml67.gif sml30.gif sml30.gif sml30.gif Tak tohle mě opravdu pobavilo. Kde je ta soutěž? Že bych se taky zapojil. sml30.gif

Motty

Odpověď Kristiny Vodičkové mě položila. Na tom komentáři - pokud byl položen tak, jak autorka uvedla - nebylo naprosto nic nevhodného, neslušného ani útočícího. To jen vy si všechno takhle vysvětlujete a s vaším máslem na posvěcených hlavách asi víte proč. Ale je stejně s podivem, že v tom davu nových čtenářek, nadšených z nové vzdušné verze, se bojíte lajků za takovýhle nevinný komentář. Nebo že by všichni tak nadšení nebyli? Takže ať žije cenzura a totalita. Nechápu, jak jste tenhle kdysi dobrý magazín mohli tak dokonale podělat.

Markéta Škaldová

Mě zase pokládají některé (nesmylsné) komentáře známých firem, co dokážou jen remcat. Je to jako u blbejch, pardon, ale když jednou napíšeme, že hry momentálně nebudou, tak prostě nebudou. Třeba jednou v budoucnu ... To, že se objeví pár čtenářek, pro které jsou středobodem jejich života, na tom teď nic nezmění.

A ke hře, kterou jsem zakládala já, smysl byl opravdu jiný, než trapné komentáře, které jsou jadnoznačně útočné a dotyčná si myslí, že tím bude vtipná. Její záměr samozřejmě podpoří pár z této věčně nespokojené bandy. Normální čtenářky to přejdou. Z toho důvodu budou obdobné příspěvky mazány. Jak už bylo zmíněno kolegyní, redakce má právo moderovat diskuze a mazat nevhodné, neslušné a útočící komentáře a zároveň má právo určovat pravidla soutěže na našem webu.

Motty

A dup. Řekli jsme, že hry nebudou, tak prostě nebudou a basta. U žádnýho jinýho internetovýho magazínu jsem se nikdy nesetkala s takovou ignorancí (a arogancí) od redakce ke čtenářům. Mně osobně jsou hry a soutěže úplně ukradený, nikdy jsem žádnou hru nehrála a ani nemám vyplněnou adresu, takže soutěže jdou úplně mimo mě. Ale vadí mi to, jak selektujete, který čtenář je pro vás vhodný a tudíž jsou jeho komentáře OK a naopak který vás rozčiluje už jen tím, že tady je. To ukazuje na vaši úroveň, ne na úroveň případných komentářů. A pokud se vám zdá, že tady někdo (třeba i já) furt remcá, tak se zamyslete nad tím, jaký k tomu má důvod. Já sem chodím načumovat už jen proto, že chci třeba vědět, zrovna jako Cherinka kousek nahoře, kdy si budu moci postahovat a pak vymazat svoje fotky. Na to se ale nikdo nenamáhá odpovědět. 

Markéta Škaldová

Tak já už nevím... Psali jsme již několikrát, že MOMENTÁLNĚ tyto hry nebudou. Ignorací a arogancí redakce? Podívalala jste se někdy na komentáře, které jsou směrovány nám? Pokud vím, většinou odpovídáme slušně, ale mně už to zkrátko nedalo. K selektování, ano, pokud je něco nevhodného, tak to smažeme, což není nic neobvyklého.

gerda

Dobrý den, pokud vám zbude chvilka času na dobrou knížku, doporučuji Hlavu XXII. Je tam jedno proslulé heslo, podle kterého se patrně vaše redakce řídí.

Motty

Markéta: Za nevhodný příspěvek bych považovala třeba to, kdyby tady někdo propagoval nacismus nebo pedofilii, ne to, když napíše, že by mu náladu zvedly piškvorky a lodě. Ale o tom nemá cenu se dohadovat, každá to vidíme jinak. Dřív se mi tady líbilo a neremcala jsem, teď se mi tady nelíbí, tak remcám a přestanu, až budu moct svůj zdejší profil zdárně ukončit. Což se zatím nedá. (A na fotky odpověď zase nepřišla.)

Vendula Kubalíková

Dobrý den, datum zpřístupnění fotogakerií, bohužel, neznám. Jak už jsme psaly u her, priorita je 100 % fungování webu. Teprve poté se bude moci IT přesunout na jiné úkoly. Pokud byste přesto chtěla smazat váš profil, návod najdete ve Všeobecných podmínkách, které jsou v patičce stránek. Hezký den.

Motty

Děkuji, ale předtím, než si smažu nenávratně profil, bych si ráda stáhla všechny svoje fotky. Jsem zvědavá, jestli se toho stoprocentního fungování webu a přesunutí IT na jiné úkoly vůbec dožiju. Podle tempa, jakým se nová verze dolaďuje už tři měsíce, to vypadá spíš bledě. 

Vendula Kubalíková

Ano, máte pravdu, že to trvá, každá úprava stojí nějaký čas. A Lukáš není robot. ( Za což jsem třeba já osobně moc ráda.) Hezký večer.

Motty

To naprosto chápu, že každá úprava trvá nějaký čas a že to Lukáš nemůže stíhat. Co nechápu, je to, proč teda tahle nevychytaná demoverze byla už před třemi měsíci s velkou slávou a pompou spuštěna. Proč jste slíbili něco upravit do měsíce a není to udělané ani teď. Těch proč by bylo hodně, ale už mě tahle diskuze popravdě nebaví a navíc se úplně odchýlila od původního tématu mazání "nevhodných" příspěvků. Taky hezký večer.

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Slečno Vodičková a Škaldová,

těší mě, že tak přesně víte, co bylo mým záměrem. Musím říct, že opravdu nevidím nic nevhodného na tom, když napíšu, že piškvorky a lodě mi zvednou náladu, zvlášť když je to pravda, navíc v zadání bylo napsáno, že to může být cokoliv. Jestli vy v tom vidíte útok....znáte přísloví o tom, že potrefená husa se vždycky ozve?

To teď budete mazat každý komentář, který bude "nevhodný" v tom, že vás nechválí či s vámi nesouhlasí??? To už tady jednou bylo...

Není pravda, že byste kdy komukoli vysvětlily, PROČ hry nebudou. Od října tady byly z vaší strany prosby o shovívavost, sliby, že všechno bude, jen to chce čas... a teď najednou považujete za šikanu, když chci pouze a jedině odpověď na jasně položenou otázku?

Možná jste měly v říjnu rovnou říct - všichni, co jste to tu měli rádi vypadněte, nemáme o vás zájem, teď budeme webem pro ty, co rádi bezduše klikají. Všichni bychom si ušetřili čas.

denkas

Chci vyhrat 17:19,  Krokodylice napsala stejny komentář jen ve verších a ten tam zůstal. Tak nevim, jak to redakce myslí. 

Ale vůbec to nemyslim proti Krokodýlici, tu naopak mam ráda, její básničky moc rada čtu. 

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

denkas:

tomu se říká rovný přístup...

příště zkusím taky veršovat sml37.gif

man-mimo

sml30.gif sml30.gif sml30.gif Tak jsem náhodou něco hledal, a hle sml2.gif

"slečna Fifi

Dobrý den, kdy nám konečně vrátíte lodě a piškvorky (samozřejmě včetně žebříčku)? Děkuji předem za odpověď."

25.11.2017 07:33

"Vendula Kubalíková

Dobrý den, stále na nich, bohužel, pracujeme. Víme, že se na ně těšíte, ale nejsme roboti. My už bychom je také rádi na stránkách měli... Hezký den."

01.12.2017 11:09

sml14.gif Sice je mi to osobně šumák, nikdy jsem to tu nehrál, a ani to nepředpokládám, ale někomu to klidně mohlo připadat, že tu budou, třeba i do konce roku sml80.gif

Kubula

sml67.gif

 šikulka!

Motty

man-mimo: prosím tě, co bylo 1.12., to už dneska nikdo neví, taková pradávná historie... tos fakt neměl dělat, žes to našel sml30.gif A jak ses mohl dočíst, nejsou to přece roboti, ne? Škoda, že odpovědi velmi roboticky vypadají.

Matinea

To je zajímavé - v diskusi o volbách šibenice nevadí sml57.gif

Vendula Kubalíková

Dobrý den, mrzí mě, co píšete. Nepřipadám si jako robot. Odpověď, kdy budou hry pro vás nemám. Kdybych vám neodpověděla, budou se zde množit dotazy a nepříjemné útoky, proč redakce mlčí.

Tým Žena-in je malý, na technických úpravách webu pracuje pouze jeden člověk. Správné fungování webu je prioritní, minoritní hry se zprovozní až později. Některé technické úkony stojí více času než jsme počítali. Děkujeme.

gerda

Budete se možná divit, ale je mi upřímně líto celé redakce. Kromě toho člověka, co spískal spuštění nedodělané a zpackané té VZDUŠNÉ verze magazínu. Vy jste teď hromosvod. Samy dobře víte, že to bylo špatné. Ale je to váš chleba, musíte být loyální, dokud tam chcete pracovat. Čtenářkám může být leccos líto, můžou vzpomínat na lepší časy. Ale každopádně se můžou odporoučet bez ztráty kytičky a bodů. Kdežto vám tam jde o chleba. Za ta léta, co jsem tu byla, jsem docela vděčná. Bylo to fajn a kamarádek jsem tu měla dost. Život je samá změna. Tady je každá změna jenom k horšímu. Vedení potřebuje prachy a klikačky. Vám, holky v redakci, nepřeju nic zlého. Ale tomu, kdo to takhle zkopal a nepřipouští si za to odpovědnost, tomu přeju, aby se týden nevysral.

slečna Fifi

gerda:

naprostý souhlas sml67.gif

Kubula

Proč vás tak málo zajímá, co čtenáři opravdu chtějí? 

man-mimo

Protože dokud se tu dostatečně kliká, tak na tom až tak moc nezáleží sml80.gif

gerda

A proč by měli? Už zjistili, že se stále kliká i bez jejich vysvětlování, a o to jediné tu jde. Magazín uživí klikačky bez názoru.  Kdy naposledy jste tu někdo četl reakci pana Kříže nebo jeho manželky? Ona poslala pozdrav z Dubaje, on asi zlézá nějaké hory.

man-mimo

gerda: takže se tu kliká celkem slušně sml80.gif sml30.gif sml30.gif 

záclona

HHrozně mi chybí piškvorky budou tady ještě?

uživatel smazán na vlastní žádost nebo provozovatelem portálu

Piškvorky ani lodě nejsou a nebudou, prý je nikdo neměl rád...sml43.gif

Máš si zahrát samolodě, říkají. To abychom byly pořádně zblbnuté a lépe klikaly.

telelot

holky, s hraním piškvorek a lodí jsme se přesunuly na fiftyfifty.cz  Nejsou sice tak pěkně vymakané, jako byly tady V MINULOSTI, ale hrát se dají, tak tam pojďte za námisml22.gif

man-mimo

Lukáš Čejka

Lode a piskborky se v soucasne dobe nepripravuji.

14.01.2018 20:52

sml80.gif

Gemeaux68

No dělají si z nás blázny... Nejdříve slibovali, že všechno bude, teď na své sliby jaksi pozapomněli. Kdyby se aspoň obtěžovali s nějakým smysluplným vysvětlením! Tedy nemyslím to, že lodě takzvaně nikdo nehrál. Asi to tady fakt zabalím, už nemám důvod sem chodit. Jaký smysl má bezduché klikání? Sbírání srdcí do klubu...čtení komerce, nic než komerční články tady v podstatě není.

akčak

Měla jsem raději vaše stránky dřívější ,ráda jsem četla básničky od krokodýlice ,od enky1 příspěvky .Vlastně jsem znala tak trošku dost děvčat podle jména ,která se mnou hrála hlavně  piškvorky a přitom jsme někdy prohodily pár vět pod piškvorkama .Někdy jen pozdrav a dělalo mně to radost .Ještě více se mně líbilo ,když jsem si četla ,to ,co holky napsaly ,jako ukol ,co jste zadali.

telelot

taky mi to děsně chybí!!!sml15.gif

enka1

Taky se mi stýská, snad jste všichni v pohodě :-)

Kadla

Přišla jsem si po dlouhé době přečíst čtvrteční článek paní Ládyové a koukám, že je stále vše při starém nebo tedy v tomto případě "při novém", tedy žádný posun k lepšímu. Ostatně, vlastně jsem ani nečekala, že by se k lepšímu něco změnilo.

slečna Fifi

pro Kristinu Vodičkovou:

Nikdo z vás nedělá viníka všeho, ale jestliže jednou napíšete, že lodě budou a podruhé, že neuvažujete o tom, zda je vůbec naprogramovat, tak tady něco nesedí a je úplně jedno, jestli tlumočíte něčí vyjádření nebo píšete vlastní názor. Myslím, že celý problém tohoto webu není ani tak v lodích nebo v jiných jednotlivostech, ale v tom, že už dávno pro vás není prvořadá spokojenost čtenářek, ale bezduché klikání ve jménu vyšších zisků, vy nepotřebujete lidi, co sem budou rádi chodit číst, hrát, diskutovat,  ale ovce, které si třicetkrát denně odkliknou a možná něco vyhrají. Takový stav vám vyhovuje, alespoň vám nemusí záležet na tom, jaké články a s kolika  chybami zde produkujete, stejně je nikdo nečte, nereaguje na ně, nediskutuje.

To, že je tady tolik po všech stránkách nespokojených reakcí je jen důkazem toho, že dřívější ženu-in měly ženy (a nejen ony) rády a proto je jim zatěžko ji jen tak opustit. Když však vidí, že jejich názory nikdo neposlouchá, tak jim stejně nic jiného nezbude. Chápu, že určité změny byly nutné, ale to, co nutné nebylo, stačilo vrátit zpět. Nebo udělat anketu a jejími výsledky se v rámci možností řídit. Jenomže to by vás muselo opravdu zajímat, co čtenáři chtějí. Vás zajímá hlavně to, co přináší užitek vám.

gerda

Tohle dokonale sedí na situaci tady.sml67.gif Já si ale za celá léta pobytu na ženě in nikdy nevšimla, že by kdokoliv z vedení uznal chybu a už vůbec, že by vyšel čtenářkám něčím vstříc. Vždycky jsme to byly jenom my, co si máme zvyknout, my, které nechápeme pronikavá zlepšení a nejsme pokrokové, my, které - když se nám to nelíbí - máme odejít jinam. Což se i stalo. Komické je, že si můžeme přečíst pobídku pana Kříže, abychom připomínkovaly, upozorňovaly....sml3.gif - a výsledek je, jaký je.

Čaroděj

Mám úplně stejný názor,akorát jsem teď neměla čas sem nic takového napsat.Prostě redakce potřebuje čtenářky které takzvaně drží hubu a krok.....sml17.gif

cherinka

Dobrý večer. Už sem nechodím a chodit nechci, ale opět se ptám - KDY se dostanu ke svým fotkám? 

slečna Fifi

pro Kristinu Vodičkovou, aby to neskončilo někde na konci stránek....:

nedávný dotaz:

a co lodě a piškvorky????? slibované už od konce října...

02.12.2017 12:21

?

Kristina Vodičková

Já vám nemohu dát jinou odpověď, jen že budou. Datum pro vás nemám, to se omlouvám.

02.12.2017 18:15

Proč tedy najednou tvrdíte, že lodě nikdo nehrál, a že snad ani nestojí za to je programovat...

Mohla byste nějakým způsobem vaše tvrzení doložit?

děkuji

Kristina Vodičková

Dobrý večer, informaci jsem dostala od Lukáše a pouze vám ji předala zde v diskuzi.  On do statistik vidí. To je vše, co vám k tomu mohu říct a mrzí mě, že za odpovědi v diskuzi je člověk automaticky braný jako viník všeho, pouze vám zde slušně odpovídám na dotazy, na které se zeptám vždy té určité zodpovědné osoby. 

gerda

Zdá se mi docela smutné, že do těchto diskusí málokdo z redakce zavítá a když,  odpoví tak, že se odpovědnost přesouvá na jednu osobu, pana Čejku. Pomalu to začíná vypadat, že celý ten nezdar - a o ničem jiném se po takové přestavbě webu hovořit nedá - se svaluje jedině na něj. Já sem už opravdu nechodím, není proč, jen si pročítám tyhle diskuse a nedělají na mě dojem, že je tu slibovaná pohoda a kvalita. Možná by měl konečně vystoupit i ten, kdo to všechn rozhodl a nese za všechno odpovědnost. Výsledky už přece nějaké jsou??sml24.gif

Femme fatale

Taky by mě zajímalo, kdo je ten nový Hulán, který má tento paskvil na svědomí.

Matinea

pro Femme fatale: paskvil vznikl minimálně ve spolupráci s Design StudioSCHNEIDER.cz, je to uvedeno úplně dole na stránce. Možná, že dělali jen grafiku a někdo jiný web kodoval, ale kdoví ...

man-mimo

Vendula Kubalíková 02.01.2018 15:21; Kristina Vodičková 02.01.2018 17:26:

Díky za vyčerpávající odpovědi sml24.gif 

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama

Náš tip