Suroviny:

·        2 plechovky cizrny Bonduelle (3 x 310 g)
·        2 - 3 stroužky česneku
·        5 lžic sezamové pasty tahini
·        1 lžička římského kmínu
·        1 lžička soli
·        šťáva z 1/2 citrónu
·        4 - 5 lžic olivového oleje

Postup:

Cizrnu slijte (trochu vody z nálevu nechejte stranou, může být potřeba na rozředění hummusu) a společně s ostatními surovinami promixujte dohladka.

Náš tip

Stolní mixér Tefal UltraBlend+ (BL936E38) vyniká především svou silou a unikátní technologií čepelí. Rychlost 45 000 otáček za minutu zajišťuje patnáctkrát jemnější konzistenci, než je běžné u obyčejných kuchyňských mixérů. Revoluční technologie čepelí Tripl’Ax® Pro a výkonný motor o příkonu 1500 W zajistí rozmixování surovin do neuvěřitelné jemnosti.

Dvoulitrová nádoba zaručuje dostatečný objem pro přípravu večeře pro celou rodinu. Šest automatických programů a manuální ovládání intuitivním digitálním displejem navíc nabízí nekonečnou škálu možných receptů a funkcí. Šest nerezových nožů nakloněných do tří směrů kombinuje tři různé způsoby sekání pro bezchybné mixování, vysoká rychlost navíc uvolňuje daleko více chutí a aromatických látek, které napomohou vyššímu gastronomickému zážitku. UltraBlend je dokonalý pro přípravu lahodných domácích šťáv, polévek, omáček a mnoha dalších jídel. K dispozici máte šest programů pro nejrůznější druhy příprav (smoothie, drcení ledu, horká polévka – ohřev třením rychle rotujících čepelí až na cca 75 °C, sorbet, ořechy a automatické čištění) a pomalý start. Doporučená maloobchodní cena 7 999 Kč.

Více na www.tefal.cz

Reklama